Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen virágot illik vinni...

Milyen virágot illik vinni temetésre?

Figyelt kérdés
:(
2013. júl. 11. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ kid volt az illető, neme, kora, és te felnőtt vagy-e, vagy gyerek?
2013. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem volt rokon, én egy szál fehér rózsát szoktam
2013. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
dédipapám volt és már idős.. nyolcvan valamennyi éves.
2013. júl. 11. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Férfiaknak fehér, sárga vagy halvány lila virágot szokás, virágfajtában jó választás a szegfű, a kála vagy a rózsa, a krizantém is nagyon népszerű, és ezeket persze lehet vegyesen is.


Részvétem. :(

2013. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha még a szüleiddel élsz, akkor gondolom ők az egész család nevében csináltatnak koszorút.
2013. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek utolsó előtti neked külön köszönöm nagyon sokat segítettél
2013. júl. 11. 22:28
 7/9 i hate this world ***** válasza:

Koszorút.


R.I.P.

2013. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. júl. 12. 01:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy szokás, hogy ha a szülőkkel együtt is élsz, nem családilag készül koszorú, hanem szüleid is egyet és az ő gyerekeik is egyet. Vagyis külön van az unokáknak-dédunokáknak is egy koszorújuk. A színe pedig általában világos, rózsaszínes, függetlenül attól h fiú vagy vagy lány. Beszéld meg a szüleiddel, nálatok hogy szokás, nehogy túl nagy eltérések legyenek családon belül, az se jó.
2013. júl. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!