Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked ismerőseid a a párod...

Neked ismerőseid a a párod családtagjai közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
ők jelöltek be téged, vagy te őket?
2013. júl. 12. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Viszont a saját családtagjaim nem (kivéve a bátyám). Nem tudom, ki kit jelölt. Volt így is, úgy is.
2013. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy részük igen. Nem tudom ki kit jelölt be, szerintem is-is.
2013. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azért merült fel bennem, mert a barátom nővére nagyon messze él, kétszer találkoztunk de akkor pár napig náluk voltunk. Most likeolgatta a képeket amik nálam vannak feltöltve de be van rajtuk jelölve a barátom. Én eddig nem jelöltem ismerősnek, de lehet h ő se akar h ne gondoljam h ellenőrizget?
2013. júl. 12. 21:11
 4/11 anonim ***** válasza:

Szép ez a gesztus, hogy bejelölik egymás a párok közelebbi családtagjai, de rizikós is.

Úgy értem, ha szakít egymással a pár, az nagyon kellemetlen tud lenni, mikor a felek rokonai a két felet faggatják, hogy miért szakítottak.

2013. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nekem az előző barátom családja is be volt jelölve, senki nem zaklatott...
2013. júl. 12. 21:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok közösségi oldalakon fenn, de a párom anyukája és apukája, tesója valamint a keresztapja telszáma is megvan. :D
2013. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már csak a Facebook-on vagyok fenn, voltak néhányan közülük voltak, volt akit én jelöltem be, volt aki bejelölt. De mióta a párom és köztük teljesen megszakadt a kapcsolat, én meg nem akartam villámhárító lenni (olyan helyzet adódott, hogy nem is tudtam volna) köztük, kitöröltem őket.
2013. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 eperke20 válasza:
A most már expárom tesója ismerősöm facebookon ideig óráig. Tegnap úgy leosztott csak lestem... Ezek után elgondolkozom rajt, hogy töröljem-e. Amúgy más nem.
2013. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!