Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjes nők, van olyan férfi...

Férjes nők, van olyan férfi az életetekben, akit még a házasságotok után sem felejtettetek el?

Figyelt kérdés

Nekem van egy srác, akivel csak szex volt, de nem jártunk. Először én mondtam nemet, mert egyből szex volt, és akkor még nem hittem, hogy abból komoly is kialakulhat. Aztán viszont beleszerettem, és most úgy érzem, soha többé nem fogom elfelejteni.

Nektek van olyan, hogy bár már házasok vagytok, néha-néha eszetekbe jut egy plátói szerelem, egy olyan pasi, akivel nem jöhettetek össze, de Ti beleszerettetek, vagy összejöttetek, de mégis valamiért vége lett?



2013. júl. 13. 12:59
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett: én még nem vagyok férjes nő.
2013. júl. 13. 13:02
 2/31 anonim ***** válasza:
34%
7 éve vagyok komoly kapcsolatban. 8 évvel ezelőtt, mielőtt a páromat megismertem, ugyanígy voltam, mint Te. Szexkapcsolat, ő akart komolyabbat, de elképesztően jó pasi, tudtam, hogy nem állapodna meg. Elköltöztem távol tőle, összejöttem a mostani párommal. És másfél éve újra megkeresett az a régi ismerős, és 2 gyerek után is akart engem... Beleszerettem, most ő a szeretőm. Nagyon nehéz, borzasztóan. :(
2013. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
volt,de elmúlt
2013. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
57%
Hozzáteszem, én elfelejtettem őt mikor a párommal komolyra fordult a dolog, max fél évente eszembe jutott, de nem napi-heti szinten. Ő nem tudott elfelejteni. Most meg már én nem tudok lemondani róla. 2-es voltam.
2013. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Csak a fájdalom maradt utána. Elhagyott,terhesen, egy új nő miatt. Sok év házasság után.
2013. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%
Még mielőtt megismerkedtem volna a férjemmel,volt egy srác akivel nagyon jó barátok voltunk(kicsit több is)soha nem volt közöttünk semmi más csak egy csók.Azt gondoltam,hogy csak sexet akar,mert az a típus volt.Aztán én elköltöztem messzire és egy pár hónapja megtaláltuk egymást itt a neten.Megbeszéltük a régi dolgainkat és mint kiderült mind a ketten szerettük egymást,csak nem mertük kimutatni.Csak akkor jöttem rá,hogy mennyire szeretem mikor megszűnt minden kapcsolat közöttünk.Ne értsd félre,de a férjemet sem szeretem annyira,mint amennyire Őt szerettem :( (Valószínű ő volt a nagy Ő,de elszalasztottam :( )
2013. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező. Én is hasonló cipőben járok mint te.
2013. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
Ijesztő, milyen sokan járunk ugyanabban a cipőben. :((
2013. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
68%

Nektek küldöm ezt:

Egy nap a diák megkérdezte a tanártól, hogy „Mi az a szerelem?”


„Ahhoz, hogy meg tudjam válaszolni a kérdésed, menj ki a mezőre és válaszd ki a legnagyobb búzát, amit csak találsz, és hozd el nekem.” – válaszolta a tanár.

„A szabály az, hogy a mezőn csak egyszer mehetsz keresztül, és nem fordulhatsz vissza egy olyan búzáért, amit már elhagytál.” – tette hozzá.


A diák felöltözött és kiment a mezőre. Az első soron haladva, talált egy nagy növényt, de úgy gondolta, hátha lesz még ettől is nagyobb a többi sorban, ami csak rá vár. Aztán meglátott egy másik példányt, ez még nagyobb volt. Viszont még mindig úgy gondolta, hogy talán beljebb a sorok között lesz egy hatalmas, ezért ezt sem szakította le.


Telt az idő és már lassan túl volt a búzatábla felén, amikor azt vette észre, hogy az itt található növények meg se közelítik méretben azokat, amiket eddig látott. Elgondolkodott és már bánta, hogy nem szakított le egyet közülük.

Amikor a végére ért, visszaindult az iskolába a tanárhoz üres kézzel.

„Ez a szerelem!” – mondta rögvest a tanárnő.


„Mindig kutatsz egy jobb után, és csak később jössz rá, hogy az igazit már elmulasztottad.”


„Akkor mi a házasság tanárnő?” – kérdezte a tanuló.


„Ahhoz, hogy tudjak válaszolni neked erre a kérdésre, menj ki a kukoricamezőre, válaszd ki a legnagyobb kukoricát, és hozd ide nekem.” – felelte.

„A szabály ugyanaz. Nem fordulhatsz vissza sosem.” – tette hozzá.

A diák kiment a kukoricásba. Most már tapasztalattal a háta mögött, nem akarta elkövetni az előbbi hibáját. A kukoricás közepén leszakított egy közepes nagyságú kukoricát, és visszaindult vele az iskolába.

„Ezúttal, hoztál nekem kukoricát.” – fogadta a tanárnő.

„Kerestél egyet ami szép, és hittél benne, hogy ez lesz a legjobb választásod, mind közül.” – tette hozzá.

„Ez a házasság!”

2013. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Minek mentetek akkor egy olyan férfihoz, aki iránt nem éreztek így?
2013. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!