Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős férfiak, van olyan nő az...

Nős férfiak, van olyan nő az életetekben, akire még a házasságotok után is gondoltok, akit még a házasságotok után sem felejtettetek el?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok, légyszíves!

2013. júl. 17. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők, akiket nagyon nehéz elfelejteni, még házasságkötés után is. Akik annyira hárpiák, sárkányok voltak, hogy beleivódtak az ember elméjébe :D
2013. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Anyukámra, Mamámra sokszor gondolok szeretettel.
2013. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%

én fordított helyzetben vagyok, nő vagyok!

de a Lajost nem tudom elfelejteni...ahogy a nyelvével játszott rajtam, mint egy hangszeren, és én megrezdültem, minden egyes érintésére.

azóta offline módban élem az életem a jelenlegi párommal.

2013. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég hülye kérdés.

Az esküvői ceremóniának ez nem a része:

[link]


Tehát természetes, hogy akár férfi, akár nő az illető, időnként eszébe jut az ex. Akár jó, akár rossz értelemben, még akivel rossz is volt a kapcsolat, egy-egy kellemes emlék bevillanhat. Akinek ilyen nincs, az nem árt, ha felkeresi az orvosát és kivizsgáltatja magát, mert súlyos memóriaproblémái vannak.

2013. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem hülye kérdés, csak nem látsz pontosan a kérdés mögé.

A kérdésemnek ugyanis a lényege az, hogy van-e olyan nő az életedben, aki akkora benyomást tett rád pozitív értelemben, hogy a mai napig nem tudod teljesen elfelejteni, esetleg "titkos" szerető, vagy még táplálsz iránta érzelmeket stb.

2013. júl. 17. 18:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de merem gondolni, hogy az exem soha nem fog teljesen elfelejteni. No, nem elsősorban azért, mintha annyira szuper lettem volna, hanem, mert a kapcsolatunk olyan mértékben szélsőséges, már-már beteges volt, hogy kizárt, hogy nem hagyott volna benne nyomokat. Szakítás után nagyon sokáig próbálkozott még. Én már rég nem szeretem, úgyhogy visszautasítok bármiféle közeledést, de elfelejteni soha nem fogom. Sajnos, nem csak a szépre fogok emlékezni...
2013. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdeztem a páromat, hogy a pasiknál ez hogy működik. Azt mondta, hogy egy normális férfi hamarabb túlteszi magát egy szakításon, mint egy nő. Ha vége, akkor vége, nem vágyik már vissza, akkor sem, ha szingli. Néha eszébe jut, de ott van egy nagy pont. Nincs tovább.
2013. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez érdekes... Én eddig úgy tudtam, hogy a nők először valóban szenvednek a szakítás miatt, de általánosságban ők azok, akik rövidebb idő alatt lépnek túl egy-egy szakításon.
2013. júl. 19. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Án is így tudom. Esetemben 4 férfiből három megpróbált később újból összejönni velem, de én addigra én már túl voltam rajtuk.

A válást is legtöbbször a nők kezdeményezik.

2013. júl. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Az én exeim is nagyon sokáig próbálkoztak a szakítás után, megkockáztatom a mai napig vissza tudnám hódítani őket. A legutolsó kereken két évig nyomult, amíg közöltem vele hogy férjhez mentem.
2013. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!