Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért hallgatózik ha a...

Anyám miért hallgatózik ha a barátnőmmel telefonon vagy skypon beszélek?

Figyelt kérdés
Nem tini vagyok ez a bosszantó a dologban...
2013. júl. 18. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert kivancsi.
2013. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Mert bunkó.
2013. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mire kiíváncsi??Az a nevetséges hogy már jópárszor lebuktattam és képes a képembe hazudni hogy ő ugyan nem,meg hülye vagyok és csak képzelődöm stb.Normális az ilyen ember?
2013. júl. 18. 14:41
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Költözz el és nem fog hallgatózni.
2013. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
Mert nem bízik meg benned. Nem vagy megbízható, erről te tehetsz. Ne őt okold, biztos eddig is úgy viselkedtél, hogy egyáltalán nem tud benned bízni.
2013. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
53%

Hogy őszinte legyek tényleg kiváncsi lehet. Pl abból h mit beszéltek megtudhat vmit és ezért hallgatózik..

Ez rossz, enyém nem szokta :/

2013. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

levél a kérdezőtől :

"Anyád nem megbízható idiota:D Még is honnan veszed ezeket a hülyeségeket te nyomorult?:)Teljesen normális vagyok és megbízható.Ha nem lennék az,akkor sem lenne semmi köze ahhoz hogy mit beszélek a barátnőmmel."


Tényleg nagyon normálisnak látszol.

2013. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Haha gondoltam már vártam a az ovodás panaszodat ide.:D Szinte éreztem a hozzászolásodból hogy a levélre az lesz a reakciód hogy bemásolod ide:D Így lenne ötösöm a lottón:D

Igen teljesen normális vagyok.Még is hogyan jössz ahhoz hogy véleményt alkossál rólam úgy hogy nem ismersz te szerencsétlen?

Amúgy ide is beírom amit küldtem privátban.

2013. júl. 18. 15:57
 9/11 Amado atya ***** válasza:
100%

Csak ismételni tudom amit a második hozzászóló mondott: Mert bunkó.

Ha én észreveszem, hogy hallgatóznak, akkor határozottan, hangosan mondom a telefonba:

"Most befejezem, mert ahogy nézem, hallgatóznak, később kereslek!"

2013. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
De hogyne lenne bunkó, ha egy ilyen bunkó csitri lánya van? Oda-vissza játék, egy ilyen szemét hisztis kis izével én sem tudnék jófej lenni.
2013. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!