Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 éves férfi vagyok. Anyám...

35 éves férfi vagyok. Anyám strandra akarna menni velem. Ez normális? Leginkább 13-14 éves koromban voltunk ott együtt.

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 00:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%

Mi ezen a nem normális? Strandra úszni, napozni mennek az emberek. Én is sokszor elmegyek anyukámmal úszni.

41/N

2013. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

Én 25 éves férfi vagyok, és minden évben anyámmal és a többiekkel végig motorozom fél Európát.. Ha van strand akkor simám elmegyek vele..

Mi ebben a gáz?? Én örülök hogy jó kapcsolatban vagyunk.

2013. júl. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%

Miért, mi a probléma vele? Túl nagy fiú vagy már ahhoz, hogy anyukával strandolj egyet? A család az család nem egy discoba akar elkísérni. Egy strandolásban nincs semmi teljesen normális a dolog családtagok is szoktak együtt strandolni ettől nem leszel anyuka kisfia!

Anyukád nyilván szeretne egy kis időt eltölteni veled esetleg nincs társasága...Az nem baj ha jól kijöttök és vannak közös programjaitok.


Épp a szomszédomban van egy friss nyugdíjas anyuka, aki a lelkét kitette a kölykeiért és most örül ha egyáltalán rácsörögnek...az ezer éves kollégáival megy uszodába, strandra. Ha jó anya volt ennyit megérdemel talán neked sem árt egy kicsit vele lenni.

2013. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

Én mindent megadnék ha még egyszer anyukámmal strandolhatnék! Sajnos egy éve nincs velünk, ajánlom használd ki a lehetőséged,lehet ez lesz az utolsó alkalom.

33\F

2013. júl. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
Légy halas hogy elmehetsz vele !! :) en imádok anyuval lenni !!!
2013. júl. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%
Ha te 35 éves vagy, akkor anyukád legalább 55. Egyedül azért egy 55 éves hölgy nem szívesen megy strandra - ezt te is beláthatod. Bármilyen helyzet van, azért mégiscsak más a felállás, ha van ott vele egy férfi is. Légy megértőbb, nem kell kiakadni, hogy anyádnak ilyen kérése van.
2013. júl. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
52%
Az én fiam is 30 fölötti. Együtt lakunk, jó a kapcsolatunk, de én nem gondolnám, hogy együtt kellene strandra menni. Esetleg akkor, ha jönne a barátnője, vagy már lenne családja, és együtt. Egyébként elmegyünk közösen boltba stb. Ha én szórakozni akarok, akkor nem a gyerekemnek kell lennie a kísérőmnek. Persze el is mehettek, de én nem tartom ezt annyira természetesnek, csak akkor ha mindkettőtök szeretné.
2013. júl. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
40%
7-es vagyok. Ha lány lennél az más helyzet.
2013. júl. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
66%

Hát, ez attól függ, hogy amúgy szokás-e nálatok az ilyesmi.

Én 28 éves nő vagyok, de otthon élek, nagyon jó a kapcsolatom a családdal, simán mennék apukámmal is bárhova (sokat megyünk is együtt pl. vásárolni, fagyizni, ide-oda).


Viszont, ha már nem is laksz otthon, nem is szoktatok csak úgy mászkálni, akkor kicsit furcsa... Már nem a strand-dolog maga, hanem, hogy miért tőled várja el, hogy kvázi kísérgesd.

Szóval erre nem tudunk válaszolni, mert alapvetően nincs benne semmi rossz, egyébként meg a körülményektől függ.

2013. júl. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%

En 26 évesen is csinlok vele programot, igaz nő vagyok.

Anyu ha úgy van öcsémmel is megy, ő 23 (strandra nem mert az tesóm azt rühelli)


Én apuval szoktam, akárhova is menni, ha úgy van úszni a Dunára is, vagy beülünk egy sörre...


Azért menne veled, mert nem szeretne egyedül, veled pedig szívesen van...ennyi

2013. júl. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!