Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog az életetekben...

Van olyan dolog az életetekben amit megbántatok, hogy elszalasztottatok, vagy olyan amit nem kellett volna megtenni? Pl párkapcsolat stb. Leírnátok mi volt az, és miért az volt akkor a döntésetek? Mikor bántátok ezt meg?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 07:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Elhamarkodottan, másik szerződés nélkül jöttem el a munkahelyemről. Fél éve nincs munkám most pedig.


Nagyon nem bántam meg, hogy eljöttem, csak azt, hogy nem tartottam ki még 1-2 hónapig...

Tegnap bántam meg igazán...


Kikészültem az előző helyen...rémálmok...stb

2013. júl. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Első ne bánkódj. Akik dolgoznak meg nem válthatnak azok tanácsolják, hogy "majd akkor válts ha van másik" pffff tényleg? Addig meg menjek tönkre idegileg? Dögöljön meg a világ, nem leszek rabszolga.
2013. júl. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt bánom, hogy elvesztettem a feleségem :( Egy ocsmány önző dög voltam!!!
2013. júl. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában jöttem rá,hogy esélyt kellett volna adnom magamnak,hogy magasabban képzett legyek,és akkor talán több lehetőségem adódna egy normálisabb munkára,mint amit most végzek.Viszont ha belegondolok,megbánni nem bántam meg semmit,még ha hibáztam is.Végül is abból tanul az ember.
2013. júl. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Elvált szülők gyermeke vagyok. Anyám egy házasságba menekült, hogy megszabaduljon a szülői háztól. Az egész család mindig rajtam marakodott. Sosem lehettem boldog egyik szülőmmel sem igazán, mert úgy éreztem, hogy a másik rovására érzem jól magam. Mint amikor az ember szeretné, a tortáját két felé osztani, hogy senki ne kapjon se többet se kevesebbet de valahogy mindig a másiknak mintha kevesebb lenne. Kikészültem. És végül lemondtam apával a kapcsolatunkról. Azért anyut válaszoztam, mert anyának nem volt senkije, én voltam az egyetlen boldog dolog az életébe, apa pedig új családot alapított és ő mégis boldogabb nélkülem. Anya meg talán öngyilkos is lett volna.


A lelkem mélyén nagyon bánom a dolgot. De az akkori 12 éves fejemmel... sőt a mai húszon éves fejemmel sem tudom, hogy mi lett volna a legjobb döntés. Hogy mindenki boldog legyen és senki ne sérüljön. Nagyon bánt, mert bár újra felvettem apámmal a kapcsolatot, most, hogy anyám külföldre költözött, de már sosem lesz olyan a viszonyunk, mint amilyen lehetett volna.

2013. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A kamaszkori hülyeségeim. Nem nagy dolgok, de szinte saját magam előtt szégyenlem őket. Például, hogy 13 évesen csókolóztam... Valakivel, akit nem szerettem, csak heccből jártam vele. Most már szeretném, hogy az első csókom szerelmes csók legyen, de ez már úszott. Tizenévesen mindenki követ el hülyeségeket, mások szerint ez normális, én viszont nem akarok beállni a sorba, nem akarok olyan lenni, mint az átlag, és bánt, hogy régebben igenis olyan voltam...
2013. júl. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hogy gimiben nem tanultam jobban, nem érdekelt nagyon az egész továbbtanulás, azt sem tudtam mi hogy van, így jobb helyre is bekerülhettem volna. Főiskola alatt sokkal nagyobb hangsúlyt kellett volna fektettem a nyelvtanulásra. Most itt állok államvizsga után egy nyelvvizsgával, a diplomámhoz pedig kettő kell, és elképzelésem sincs mikor lesz belőle valami.
2013. júl. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Odalett a fitalaságom egy döntés miatt.lehetett volna másként is.Ma már másként tennék.
2013. júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Antimod ***** válasza:
100%

Vannak dolgok, amiket én is tehettem volna másként. Elszalasztottam lehetőségeket, rosszul döntöttem ebben-abban, nem mertem belevágni dolgokba, stb.

Viszont ha a múlton rágódsz, annyit érsz el vele, hogy a mostani lehetőségeidet szalasztod el.

Ergó nem érdemes!

2013. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az akkori barátom nyomán választottam egyetemet. Olyan szakot, ami jól fizető szakmát ad, de köze nincs ahhoz, amit korábban tanultam és amire készültem. Nem is sikerült. De közben a saját lehetőségem elszalasztottam. És persze a kapcsolatunk se tartott sokáig.

Igazán évekkel később gondoltam bele és bántam meg, amikor egyszer beszélgettünk és mondta, hogy reméli hogy anno nem tisztán az ő hatására hoztam meg azt a döntést. Persze nem mondtam el neki, hogy de :)


Azóta nagyon igyekszem, hogy a döntéseim a saját vágyaim és érdekeim figyelembe vételével hozzam meg. De nem mindig sikerül.

2013. júl. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!