Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Ti mit szólnátok, ha a párotok részegen menne haza egy egyszerű "lángossütögetős) kerti partyról? Mit lehet ehez szólni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 21:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
71%

Semmit!

Te miért nem mentél? Hogy ne Te legyél Mrs. Savanyú?

2013. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
96%
Termeszetes. Persze nem rendszeresen,de nem baj,ha idonkent elengedi magat!
2013. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha nem vezetne a hazajövetel közben, akkor semmit.


Nem mondom hogy járjon haza részegen minden nap vagy akár minden héten is, de ha elmegy munkatársakkal/haverokkal valahova, akkor nem igazán számolok azzal, hogy józanon jön haza. Szerintem ilyenkor a legtöbb férfitársaság minimum sörözik.


Természetesen ha a padlón kúszna és nem tudna magáról akkor berágnék, de ha be van csiccsentve az nem egy tragédia...

2013. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Néha mindenkivel előfordul. Csak akkor lenne bajom, ha rendszeresen feküdne részegen az árokban.
2013. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Kicsit túlszórakozta magát, váljék egészségére (persze, ha ez nem rendszeres). Feküdjön le, reggelre kialussza.
2013. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
72%
Na a házisárkány:)
2013. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
95%
Lángos sütés közben is lehet inni. :) Ha nem csinál belőle rendszert, szerintem nem gond. Néha mindenkinek ki kell ereszteni a gőzt. Ilyen melegben pedig hamarabb be lehet csiccsenteni már egy kevéstől is..
2013. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
A kocsma tőlünk kb 200 méterre van és úgy hozta két haverja haza, most meg itt fekszik melettem az ágyban. De holnap megkapja a magáét.
2013. aug. 11. 21:41
 9/45 anonim ***** válasza:
86%
Semmit nem szólnék, örülnék, hogy jól érezte magát. Én is jöttem már haza csacsirészegen, de meg sem fordult a fejemben, hogy kikapok tőle. Nem értem, hogy miért gond, ha nem túl gyakran fordul elő, mert akkor persze értem a mérgedet, de ha csak néha-néha, akkor szerintem felesleges ebből ügyet csinálni.
2013. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
74%
Ha ez nem minden napos, akkor egészségére.Nem hiszem, hogy ezért össze kéne veszned vele.
2013. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!