Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki vagy akinek...

Van itt olyan aki vagy akinek ismerőse olajfúró tornyon dolgozik? Milyen meló? Nézem a viasat explorer-en a black gold-ot és kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 21:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Jah, bátyám ott dolgozik évek óta.

1 hónapot van kint, egyet itthon, jól keres, de hát azt mondja nem veszélytelen meló.túl sok mindent nem tudok róla én se, elvileg már nem ott dolgozik pár hónapja, mert bolond volt a helyzet szíriában.háborúzás, stb.nyelvtudás és ismerettség nem árt ha van ha az ember ott akar melózni.

2013. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%

A világon csak pár magyar van, akinek ez a hivatása. Nem olyan régen mondták ezt a fókusz-ban, egy az hogy elit melónak számít, másrészt kell egy fajta végzettség amit itthon nem tanítanak, csak külföldön.

Itt nem fogsz kapni kimerítő választ, nézd tovább a viasat és tudományos csatornákat

2013. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Első vagyok.Egyeértek a 2. hozzászólóval.Tesóm is évekig tervezgette, de nem jött össze na meg anyum nem is hagyta volna, hiába volt felnőtt ember bátyám, féltette.Aztán lehúzott Angliában vagy 10 évet egész más munkakörben, közben tanult, ismerettséget szerzett stb...így jutott ki valaki segítségével.
2013. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
mennyi az a jól keresés?
2013. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Pontos összeget ne várj tőlem, annyira nem szoktam kivesézni a tesóm pénzügyeit, de legutolsó infóm szerint netto másfél millát keresett/hó.Ezt ugye kéthavonta, mert 1 hónap itthon, egy odakint volt.Itthon természetesen nem dolgozott, de nyilván nem szűkölködött ezalatt:)

Állandóan utazgtott mindenfelé a világban, jobbnál jobb motorokat meg autókat vett, ezeket cserélgette feszt, most meg sír a szája, h már nem tud visszamenni, itthon meg nincs "normálisan fizető meló"....hát könnyű a jót megszokni, ez tény.

2013. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

na ja ő most negyed millás állásra is sirna...


mesélj neki a 47 000-ről:)))

2013. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hehe, szerintem már nem kell mesélnem róla, kb fél éve itthon van :D Persze nem spórolt ezalatt, mert hát "ő megteheti" mindig mindenre ezt mondta:)

Kicsit talán kárörvendőnek tűnök, csúnya dolog, de nem tagadom, h van is bennem ilyen érzés, amilyen fellengzős meg lenéző volt mindenkivel szemben, míg kint volt és jól keresett...kíváncsi vagyok most miből él, bár annyira nem vagyunk jóban, h rá merjek kérdezni, na meg úgyis kerülné a témát:)

2013. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ez olyasmi mikor a hóhért akasztják...
2013. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kb.Eyszer kértem tőle kölcsön 10.000 ft-ot mikor még kint melózott.Válasz: jaj nincs most nekem pénzem, most csinálattam tb kártyát O.o (ami ugye 2100 ft) :D

Na ehhez képest pár hónapja ő keresett meg h adjak már neki kölcsön....(minimálbéres itthoni fizuból)...hát hoooogyne:)

De az érzés kárpótolt kicsit:)

2013. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
jaj most nem tudok adni most vettem turó rudit a gyereknek s nem maradt semmi pénzem
2013. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!