Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki vagy akinek...

Van itt olyan aki vagy akinek ismerőse olajfúró tornyon dolgozik? Milyen meló? Nézem a viasat explorer-en a black gold-ot és kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 21:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
Valami hasonló volt a válaszom :D De amúgy vicc h míg én az ő másfélmillás fizujából kértem volna 10 rongyot 1 kerek hétre, addig ő az én 85 ezres fizumból kért volna 200 rongyot a lakásához mittudomén hány évre.Náluk egy gyerek van, nálunk 3.Férjem jobban keres természetesen de ahhoz neki semmi köze (pláne ilyen előzmények után).Hú, bocs, nagyon eltértünk a tárgytól, de így belegondolva is felkúrtam az agyam rajta:)
2013. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

lehettél volna nagyvonalu s adsz neki 500 Ft-ot. Ez arányos s óriási különbség hogy Te adsz ő pedig nemet mondott.


:))))


Igen eltértünk a tárgytól a 47 000-nél akadtunk el.:)))

2013. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
köszi a sztorit.kb én is így vagyok a bátyámmal rajtam kívül mindenkit kifizetett.amit én nézek műsort az texasba zajlik.jó kemény meló lehet kipróbálnám.nem is tudom...olyan férfias meló.
2013. aug. 13. 18:48
 14/19 anonim ***** válasza:
a fizetés mindenesetre nekem is elég férfias lenne:)))
2013. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nem tudom ott mennyit kapnak de mindenki nagy dög kocsikkal mászkált még a kapcsolós is nem még hogy a művezető.viszont tengeren is jó lehet.
2013. aug. 13. 18:59
 16/19 anonim ***** válasza:

jónak nem hiszem hogy jó.

de szarért hugyért dolgozzni mindenkép rosszabb.

2013. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát igen, mindig azt mondtam, hogy jó pénzt nem adnak ingyen:))

Ahhoz vagy kemény vagy ocsmány meló kell:)

Az előbbi még mindig jobb.Tesóm is egy idő után művezető lett, de lehúzott azért pár évet tornyon ehhez.

Jó hír, h bár neki a háború miatt már nem lehetett visszamenni szíriába, de ahogy te is írtad, nem csak szíriában van ilyen lehetőség.

Viszont tényleg a legkevesebb a perfekt angol és egy nagyon jó ismerettség ami kell hozzá.És akkor még a tanulást/képzést nem említettük, bár nem tudom tesóm mit végzett el ehhez, vagy elvégzett-e egyáltalán valamit.Jókor volt jó helyen, valaki benyomta oda vmi proli melóra, gondolom időközben beletanult és feljebb lépett.De még proli melósként is már csak a veszélyességi pótlék miatt is jól keres vele az ember.

2013. aug. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

menj el bécsbe ott is jobb a pénz

közel van s nem kell olajra lépni

2013. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
én nem bánnám ha az olajfúrás kemény vagy retkes.ez csak hab a tortán
2013. aug. 14. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!