Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más családban is ugyanez a...

Más családban is ugyanez a helyzet vagy hasonló a helyzet?

Figyelt kérdés
van egy nővérem, 23 éves én fiú vagyok őlem 2 évvel idősebb. Az apám az velem mindig szemét, csúnyán beszél velem is az anyámal, viszonta nővremet mindenben védi, kedves vele, Nem tud főzni nem csinál itthon semitlány létére, de az apám akkor is kedves vele elkényezteti és haén ezt szóvá teszem akkor beühöng az apám. Az apámmal én sosem tudok igazán beszélgetni, nem tudom miért sose hajandó velem, régebben fiú létemre állandóan vert, nem taníott meg semmire most se és azt gondolja hogy ami nem igaz persze de ő azt gondolja hogy engem véd az anyám neki és védeni kell a nővéremet. Ezért a nővérem az annyámal úgy beszél mint egy utolsó senkivel állandóan azt mondja hogykuus belé rúg stbb.. nem tiszteli őt csak az apánkat. És 23 éves létére állandóan nyávog engem kösögnek meg egyebkenk szokott hívni és csak az pámal kedves és fordítvais így van. Más család isilyen "abberált", hogy a szülő védi az egyik gyereket a másikat pedig le@arja.?? 20/f
2013. aug. 12. 23:48
 1/5 anonim válasza:
Osztalytarsam noverevel ugyanez a helyzet volt. Az apa rendszeresen szexelt az osztalytarsam noverevel 20eves lany volt
2013. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy legalább az egyik szülőd nem sz@r le,ez még annyira nem a legrosszabb eset amit leírtál bár néha alig tudtam követni amiatt ahogy írsz vagy a hibák végett de valahogy kiboboztam.Tehát fel a fejjel mivel ez máshol is létezik nem csak a te családod ilyen.
2013. aug. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nővéred igen tiszteletlenül beszél anyukáddal és veled is.


Viszont te mit segítesz otthon, hogy a tesód szemére veted, hogy ő sem sokat?

2013. aug. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mi családunknál is ugyanez volt a felállás, ugyanez volt a helyzet, később már nagyon jóban lettem apámmal.

Nálunk az alapvető gond az volt, hogy anyám kissé elkényeztetett, és ez nem tetszett a többieknek.

Próbálj az öregedhez közeledni, légy Te az okosabb.

2013. aug. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én sok mindent segítek. De az a gond hogy az apa lenézi az anyát, tehát veszekszik vele llandóan csak akkor ha jogosoan szól a nővéremnek hogy mondjuk csináljon otthon valamt vgy ármi másért. De úgy veszekszk vele hogy fejeb üti stb... Én mondok valamit a nővéemnek ami mondjuk az apámnak nem tetsik vgy valami akko bedurvul meg minden. tehát védi mindenben a nővéremet úgy "nevelte" hogy a saját tesóját vagyis engem meg az anyánkat lenézze, meg minden. és ebből vannak a súlyos konfliktusok állandón nap mint nap.
2013. aug. 13. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!