Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor illik és hogyan felkérni...

Mikor illik és hogyan felkérni a keresztszülőket?

Figyelt kérdés
A bátyámat és párját szeretnénk kereszt szülőknek de félek, hogy a párja nővére egyszer csak kitalálja, hogy mégis ők legyenek a 2 éves fiának a kereszt szülei.Bunkóság lenne emailben egy szép képpel megtűzve felkérni őket keresztnek úgy, hogy még 6 hetem a szülésig?
2008. jún. 30. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

hát az. szerintem beszéljetek ról a személyesn ha nagy a távolság akkor telefonon, de meial-ben hát...

aztán ha meglesz a baba akkor gondolkodhatok hogyan mint.

2008. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi kb 1,5 hónap múlva szeretnénk keresztelőt tartani. Még sok mindent nem tudunk. A keresztszülőket most fogjuk felkérni és személyesen. Szerintem úgy illik. Max telefonon ha nagy a távolság.

az első gyerkekemnél hiába volt meg már szülés előtt ki lesz a keresztszülő és szóltunk is neki. Sajnos a helyi szokások itt olyanok a ref.egyháznál. hogy a keresztelő elött kénytelen voltam magam exuzálni és visszamondani azt akit én szerettem volna. Szóval szülés előtt korai felkérni, persze beszélni lehet róla, hogy pl örülnék ha majd elvállalnátok stb..

2008. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!