Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan rokonod, aki évek...

Van olyan rokonod, aki évek óta nem áll szóba a család egyes tagjaival? Ha igen, miért nem?

Figyelt kérdés
Tesztek ellene valamit?
2009. okt. 28. 20:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
10%
nemhiszem hogy ez rád tartozna.. :')
2009. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem nevet és címet kértem! Esetleg érdekes történetet, jó ötletet a megoldásra.
2009. okt. 28. 20:30
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

14 éves vagyok, 5-6 éve nem láttam a nagymamámat.

Nem hiányzik. Szüleim sem találkoztak vele.

Utóbbi egy évben hív fel pl születésnapomon, de nem vagyok rá kíváncsi.

2009. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
a 2 testvérem több mint egy éve nem áll szóba egymással...nagyon rossz ezt végig néznem...nem találtunk rá megoldást :( 13/L
2009. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Édesanyám drogos,alkoholista volt. Apukám nevel három éves koromtól(most 17vagyok) de egyszerűen nem is érdekel mi van vele. gyűlölöm amiért eldobott magától. Egy éve hívogat hogy vissza akar kapni stb.. és nembírja elfogadni hogy nem szeretem.
2009. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagyszüleim az apámmal. Válás miatt. Pedig nem volt csúnya válás meg semmi ilyen. Nagyszüleim már régebben sem csípték apámat, de ezek után nyíltan utálják. Engem eléggé zavar, mert a ballagásomra sem tudtam őket egyszerre meghívni. Mi lesz, ha esküvőm lesz vagy ilyesmi? Kibékíteni nem is lehet őket, hiszen nem vesztek össze így kimondva, csak nem állnak szóba, és persze egymás háta mögött mondják egymásra a magukét. Amúgy apámnak adok igazat, mondom, régóta ki nem állhatják (leginkább a politikai nézetei miatt, amikben nem értenek egyet, pedig egy kedves, rendes ember), szóval nem fognak kibékülni egymással. Mindegy, vannak dolgok, amiken nem lehet változtatni.
2009. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Próbáltátok valamilyen módon -vagy a családból valaki- helyrehozni a megromlott viszonyt?
2009. okt. 28. 20:44
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám 2 testvére,ők gonoszkák,egyik tesóval sem szimpiznek...de nem zavar mert én az uncsitesóimmal attól nagyon jóban vagyok:)
2009. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Apum velem sem beszél, meg a saját anyjával sem. Mert az új feleség így akarja, mert féltékeny mindenkire. Szörnyű, de ez ellen nem tudunk mit tenni.
2009. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
én szinte egyik rokonommal sem vagyok túl jóban... anyukám huga utál minket, apai nagyanyám" " akit én csak apám anyjának hívok, 12 évig felém se nézett..azóta próbál javítani" dehát nekem ő max a vérszerinti nagymamám ...sosem fogom annak tekinteni.. apukám öccsének családját se nagyon kedveljük.. ők se minket persze..akikkel meg jóban vagyunk, sajnos az ország másik végén élnek :) de van nekem másik családom..akikkel lehet h nem "közös a vérem", de fontosabbak számomra, mint akármelyik vérrokon!
2009. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!