Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem mi van velem?!

Nem értem mi van velem?!

Figyelt kérdés
Kibékültem a párommal,együtt vagyunk!De nem érzem már azt a szikrát,mint régen.Most úgy érzem,hogy csak van,vagyunk,miért van ez az érzés,mire véljem???De ha nem voltunk együtt,akkor meg az volt a baj!

2013. aug. 19. 14:18
 1/7 anonim válasza:

Ilyen velem is előfordult de aztán megbeszéltük a dolgokat helyre raktunk mindent magunkban és most ugyanolyan jó minden, mint régen volt.

Mi is szakítottunk kétszer is, de nem bírtuk ki egymás nélkül.

Elgondolkoztam azon, hogy lehet, hogy csak a megszokás, hogy melletted van, hogy beszéltek, hogy megölel vagy megcsókol. De aztán rájöttem, hogy csupán ellaposodott a kapcsolatunk... Próbáljatok ki valami újat amit még soha sem csináltatok! Ha úgy van menjetek el kirándulni, nyaralni olyan helyre ahol nem voltatok de terveztétek, esetleg más témában is próbáljatok ki mást már ha érted ;)

2013. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van amikor a harag erõsebben megmutatkozik, mint a szerelem. Sok dologtól függ, hogy miért szakadt meg a kapcsolatotok!
2013. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miert szakitottatok ?
2013. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elmúlt, és ennyi.Innen már a lejtmenet jön. Ha okosabb lettél volna,nem akarnál kapaszkodni, nem lenne társfüggésed, előbbre látóbb lettél volna és inkább meghagyod,hogy az a bizonyos érzés maradjon meg a jővőbe.
2013. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Flört véget szakítottam,de úgy éreztem,hogy nekem akkor is Ő kell!Mielőtt megkérdeznétek,nem történt köztük semmi,csak beszélgettek,meg sms!Rosszul esett nagyon!
2013. aug. 19. 14:59
 6/7 anonim válasza:
És mennyi ideig voltatok külön?
2013. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 hét!
2013. aug. 21. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!