Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdeklődik a hugom...

Miért nem érdeklődik a hugom felőlem, és a családom felől? Nagyon bánt ez a dolog, mert szeretem a testvérem. Általában én szoktam felhívni, és akkor is inkább csak magáról beszél.

Figyelt kérdés
Amióta családom lett,a hugom felénk sem néz,pedig itt van a házunkban a kozmetikusa is akihez jár,de fel sem jön hozzánk.Hívtam már át is,de mindíg azt mondja,hogy majd ha ráér.Pedig most munka nélküli lett,volna ideje.A páromat is csípi,és van egy tündéri 3hónapos kisbabánk akivel lehetne babázgatni.27éves nő létére ennyire érdektelen legyen valaki!?
2009. okt. 29. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

szia!


megbántottad őt esetleg valamivel?

2009. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

legyél türelmes vele, lehet, hogy csak átmenetileg ilyen.

valószínű nem tud mit kezdeni az új helyzettel, hogy neked már saját családod van. bizos úgy érzi, nincs már közös témátok. ha majd neki is lesz gyereke, nemcsak saját magáról fog beszélni, biztos, hogy ismét jobban érdekled majd. :)

2009. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Ha most elvesztette a munkajat, akkor gondolom, hogy kicsit depresszios lett. Nem erdekli senki es semmi.

Szerintem probalj meg vele beszelni arrol, hogyan tudnal neki segiteni, mert segitsegre van szuksege.

Nalatok a csaladban van aki depresszios volt? Nem vagytok egyformak, gondolom egyikotok anyudra, masikotok apudra utott.

Probalj neki munkat talalni!!!

2009. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy megbántottam volna,mert akkor azt mondta volna.Sajnos pici baba mellett nem tudok munkát keresni neki,mert 3óránként etetnem kell,és közben nem győzöm a rengeteg házimunkát.Sokszor úgy érzem inkább nekem volna szükségem a segítségére,de így meg sem merem kérni őt semmire.Sajnos hosszú lenne leírnom,mennyi gondja van szegény hugomnak,de így távolból esélyem sincsen rá,hogy segítsek neki.A pici baba miatt nem tudok utazgatni hozzá,ö jöhetne mert van autója,de nem teszi.Lehet ,hogy féltékeny rám?Mert mindig is az volt.Mit tehetnék?
2009. okt. 29. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Miert lenne feltekeny rad? Segitsel neki, ezt teheted.

Hat te tudod a legjobban, hogy mennyi problemaja van. Neki eleg az o problemaja, latod meg azt sem tudja megoldani, ezert nem erdekli ot senki. Sok ilyen ember van, de szerintem a te testverednek lelki gondja is van es depresszios is, egy senkinek erzi magat mivel munka nelkul maradt.

Miert kellene feltekenynek lennie rad? Csak nem azert, mert babad szuletett?

2009. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen azért,mert babám született.Ő is szeretett volna,de a barátjával túl fiatal VOLT a kapcsolatuk hozzá,és ezért elvetette a babát.Nagyon sajnálom őt,de ha ennyire eltávolodik tőlem nem tudok neki segíteni.Az lehet a baj,hogy már nem vagyok mellette úgy mint régen,mert mi mindenhova együtt mentünk.A pasigondjainkat egymás vállán sírtuk el,és most ennek vége.Úgy érzem be vagyok ide zárva,és ő pedig halad le a lejtőn,és nem tudom megállítani,mert van egy kisbabám akiről gondoskodnom kell.Félek hogy nélkülem baja lesz.Olyan tehetetlen vagyok.
2009. okt. 29. 15:54
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
pedig én értem a kérdezőt, és szerintem benne van a pakliban, hogy a húga megbánta , hogy elvetette a babát és most féltékeny.Miért? egy testvér nem lehet féltékeny? azt írja a kérdező, hogy ugyanodajár kozmetikushoz, ahol ők is laknak.Akkor olyan megerőltetés lenne a részéről, ha 15 percre felugorna??
2009. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen,szerintem is féltékeny.De én akkor ezzel a helyzettel most mit tegyek?Én nem szeretném őt ilyenért elveszíteni!Volt neki egy nagyon jó barátnője aki évekkel ezelőtt szült,és őt is hanyagolni kezdte.Én nem szeretnék ugyanígy járni!Mégis csak a testvére vagyok!Én segíteni szeretnék neki,és örülnék ha tudnék is.Én inkább lelkiekben tudnám öt segíteni,persze ha kérne belöle.Mit tanácsoltok,hogyan csaljam át hozzánk?
2009. okt. 29. 16:09
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
szülinap, névnap? vagy itt lesz halottaknapja pl.. Hát nem egy klasszikus ünnep, de megkérheted, hogy gyújtsatok együtt gyertyát vmelyik hozzátartozótokért...
2009. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaitokat.Sajna a legközelebbi ünnep,az a Karácsony.Mivel kelthetném fel a kiváncsiságát annyira,hogy átjöjjön hozzám végre?
2009. okt. 29. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!