Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem a "szerelmem"...

Megismertem a "szerelmem" múltját és nem tudom mit tegyek. Ti hogyan vélekedtek?

Figyelt kérdés

Azt tudtam,hog 18 évesen jött össze az exbarátjával,ő volt az első barátja,szóval nem hittem,hogy bármi olyat tud mondani,ami meglepne.

Hát tévedtem.Azt állítja a barátja kedvéért tette.Megkérte,hogy vegyenek be mégegy srácot maguk mellé.Azt mondta vagy egy évig kérlelte a srác,aztán belement.Aztán újra kérte,megint elég sok ideig ódzkodott,de belement.Utána meg már könnyen "beadta a derekát".volt,hogy állandó volt a 3. fél,volt,hogy csak egy- egy alkalmas.8 évig voltak együtt és másfél év után kezdték ezt,szóval megfordult ott néhány srác,nem mondta el ponotsan,de azt mondja 50 srác biztos volt.

Én ezt nem bírom feldolgozni,teljesen másnak ismertem meg és másnak gondoltam.

Mikor megismerkedtünk azt monta szeretné letisztázni a múltat,de én nem akrtam,hogy az exekről beszélgessünk,mielőtt még mi megismernénk egyáltalán egymást.Hiba volt.

4 hónapja tart a kapcsolat,együtt élünk,nekem dolgozik és nem bírok hozzáérni.

Tudom,hogy el akarta mondani és én nem hallgattam meg,úgyhogy lehet ez így igazságtalanságnak tűnik,de talán neki kellett volna határozottabbnak lenni és ragaszkodni ahhoz,hogy ezt elmondja,mert ez nem kis dolog,amit időközben megtudhat az ember.

Én úgy érzem ezt nem fogom tudni feldolgozni és szakítunk.3 napja tudom.

Szemét vagyok ezért?

Ti mit tennétek,vagy éreznétek vajon ebben a helyzetben?


2009. okt. 30. 10:16
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
53%

Én is úgy gondolom, hogy elég megdöbbentő a tudat, hogy a barátnőmnek volt 1 expasija, és közben kiderül, hogy hát az az egy pasi, kb 50 szexpartnernek felel meg.. Elhiszem hogy szerette a volt barátját, de létezik józan ész is. Ha még állandó 3. lett volna, azt mondom belefér..

Bár ezt nem a mi dolgunk eldönteni, én minden esetre nem tudom az ilyen lányokat tolerálni.. És nem tudom, hogy hányan voltak hasonló cipőben azok közül, akik azt írják, hogy nem olyan súlyos dolog..

És én is nő vagyok, nem pasi. Ez baromira nem a nemtől függ, hogy kinek mi a véleménye róla. Utálom az e fajta megkülönböztetést.. Nem csak kétféle gondolkodás van: női és férfi, hanem ahány ember, annyi féle!!


Ha csak hirtelen döbbentett le, vagy hogy miért ekkor mondta el, akkor ne foglalkozz vele. Értékeld át, hogy a ti kapcsolatotokban számít-e valamit. Ha ettől kevésbé szereted, sőt undordsz tőle, akkor hiába is vagytok együtt, nem lesz már olyan, mint régen..

2009. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
86%
A múltat már nem lehet megváltoztatni. Ha te ezt nem tudod a párodnak elfogadni, akkor nem tartoztok össze, ha összetartoznátok, nem érdekelne a múltja. Mindenkinek van múltja, és van olyan a múltjában, amit legszívesebben semmissé tenne, biztos neked is, nekem is van, neki ez, mindenkinek más mértékű dolgok. A jelen a fontos, hogy most ki ő. Legalábbis én így gondolom. Ami megtörtént, azt már nem lehet visszacsinálni. Ha a jelenben csinálná, az már más, de nem a jelenben csinálja, a múltban csinálta, nem melletted, hanem x évvel ezelőtt más mellett, amikor azt se tudta, hogy te a világon vagy. Nem akart előtted titkolózni, szeret, ezért elmondta, lehet, hogy senki másnak nem mondta el előtted azóta. Bízott benned, azért mondta el, mert úgy érezte, neked elmondhatja, mert fontos vagy neki. Engem például apám nevetségessé tett egy iskolai ünnepen anno, amiről videofelvétel is készült, utáltam azt a felvételt, és nemrég sikerült letörölni, amit apám nem akart engedni, hogy letöröljem, de 1 embernek tudtam megmutatni és végül mellette feldolgoztam a problémát, mert a szívem azt mondta, hogy benne megbízhatok, tőle nem kell félnem, hogy kinevet, szeretem, és szeret ő is. A te párod is valahogy így érezhetett, mikor úgy döntött megosztja veled a keserű titkát.
2009. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
53%
Nem olyan szörnyű ez, sokan megcsiálják. Kedvében akart járni a szerelmének. Ha egymás után történt volna, nme bánnád.
2009. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
54%
mondjuk annyira nem csodálkozom, hogy mindenki helyesli, elég elcseszett egy világot járunk manapság. Nehéz olyan csajt találni 18felett ma akit nem kefélt végig egy focicsapat, de szerintem megéri olyat keresni, nekem sikerült;)
2009. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy szemét.Én is csak azt tudom neked tanácsolni hogy előre tekintsél ne vissza.Elmondta de ugyérzzem nem kellett volna neki öszintének lenni veled.Te már soha nem fogsz rá ugy tekinteni mint azelőtt.Jobb lenne ha elbeszélgetnél vele.Mert igy csak örlödsz magadban és egyre jobban távolodsz tőle el érzelmileg.Nagyon sajnálak ez rettenetes érzés lehet.Irj ha van valami fejlemény.
2009. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
84%
11:11 - Nem arról van szó, hogy helyeselnénk. Vissza tudod csinálni a múltat? Nem. A jelenben csinálja ez a szerencsétlen lány? Nem. Jobb lenne, ha eltitkolná, és mástól, esetleg egy rosszakarótól tudná meg a kérdező? Biztos, hogy nem.
2009. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Én azt nem értem,hogy 1.ször el akarta mondani,aztán mikor azt mondtam,hogy ne az expasi"k" excsajok szellemével indítsunk egy kapcsolatot akkor megnyugodott.

Aztán amikor mégis szóba került,fél óráig csak sírt előtte,mielőtt bármit is mondott volna,szóval tudta,hogy ez nem apróság.

Ismerte a véleményem az "ilyen dolgokról".

Mikor elkezdünk járni még olyat is mondtam neki,hogy mennyire becsülöm,hogy 26 évesen csak egy komoly kapcsolata volt.De nem szólt semmit.

Olvasnom kellett volna a jelekből.

Vásároltunk a Tescóba,ő a női én a férfi parfümöknél,a srác észre se vette,hogy esetleg összetartozunk,de az ahogy elkapta a derekát,valamit súgott a fülébe,fogatlan,ápoltalan romasrác munkásgöncben.

Zokogott hazáig.Ekkor mondta el!

2009. okt. 30. 11:27
 18/41 anonim ***** válasza:
88%
Nem arrol van szo, hogy ez normalis dolog. Egyaltalan nem az. Viszont szerintem tobben vagyunk, akik bizony szeretnek nem megtortenne tenni bizonyos dolgokat, de nem lehet. Az a mult. Es a hibainkbol tanulunk. O nagyot hibazott, az tuti. De ezt a kerdezo vagy el tudja fogadni, vagy nem. Sajnalom a lanyt, mert valoszinuleg szereti a kerdezot, es nem akarja elvesziteni, de eleg egyertelmu, hogy a kerdezo ezt a dolgot nem fogja tudni elfogadni a lanynak, es szerencsetlen nem csak a baratjat fogja elvesziteni, hanem az allasat is. Viszont tanulni fog belole. Mit? Hogy legkozelebb errol a dologrol hallgatni fog, melyen magaba zarja, barmennyire is oszinte szeretne lenni.
2009. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Tényleg 100%osan biztos voltam benne,hogy csak az exe volt.

Nem is az ő múltjáról nem akartam hallani,mert azt tényleg szeplőtlennek véltem,hanem inkább a sajátomról nem akartam beszélni.

Nem mintha egy rossz alak lennék,de a féltékeny exbarátnőm mellett megtanultam,hogy ne teregssem ki a múltat.

Ő sajnos volt,hogy megzaklatta egy egy exbarátnőmet,olyan féltékeny volt,és elég csúnyán váltunk el aztán ezek miatt és nem akartam egy új kapcsolatban újra ezt a hibát elkövetni.

2009. okt. 30. 11:37
 20/41 anonim ***** válasza:
64%

Azta... en megertelek, en sem tudnam feldolgozni,ha kiderulne egy ilyen sztori a batanomrol. Ha egy ilyen Tesco-s jelenetet latnek en valoszimuleg megundorodnek tole, plane,ha latom,h sir is emiatt...akkor ott tenyleg volt vmi. Ez egy olyan dolog nalam,amit nem tudok kontrolalni, de engem kiabrandiatanak az olyan dolgok,amik nem egyeznek az en normaimmal,akarmilyen rendes es aranyos lany.

Tudod,ha van egy baratnom,akkor en ugy indulok neki,h aazt szeretnem,h o lgyen a gyerekeim anyja, namarmost en nem szeretnek gyereket vallalni egy olyan novel,aki ennyi ferfival volt. Plane,ha latnek egy ilyen apoloatlan peldanyt a repertoarban.

30F

2009. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!