Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már egyszeri kalandod...

Volt már egyszeri kalandod nős férfival? Megbántad?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 13:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
61%
Konkrétan hosszabb kapcsolatom volt, ahol mar a gyerek is született, amikor egyszercsak vége lett es a gyermekelhelyezesnel derült ki, hogy nős... Igen, megbántam.
2013. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
36%

Nem bántam meg.

Egy alapos szexet akartam csak valakivel, és meg is kaptam.

Nem volt se kedvem se időm játszani a pszichológust, hogy miért teszi, és mit szól az asszony, bla bla... Az az ő dolga, oldja meg ő.

2013. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
38%

Volt, de sokáig tartott 7 évig.

Megbántam , a mai napig bánom , bár visszacsinalhatnam.

2013. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
36%
Volt, nem is egy nős férfival dolgom, de egyik sem egyszeri kaland volt. A leghosszabb több, mint 3 évig tartott. Nem bántam meg egyiket sem.
2013. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
69%
Önszántambol nem, mert nem vagyok olyan gerinctelen, mint a kettes válaszoló. Egyszer fordult elő az, hogy nem tudtam hogy nős, amint kiderült, azonnal szakítottam....
2013. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
36%

4es vagyok.

5ös!


Már miért lenne gerinctelen a kettes?

Én is úgy vagyok vele, hogy ha a másik félnek van valakije, akkor neki kell tekintettel lenni a párjára, nem pedig nekem. Amennyiben nekem (is) van párom, rá nekem kell tekintettel lennem. Szóval...

2013. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
56%

Igen, Hitler kéne ide, hogy kiirtsa a cigányokat!


Az meg, hogy a drága nős férfi is akarja, az nem baj, mi? Mindig csak a bizonyos harmadik fél a r*banc... megerőszakolja a pasit, vagy mi? Gondolkodjál már egy kicsit! Könnyű Katit táncba vinni... Aki képes megcsalni a feleségét, az pont annyit is ér... pont jó arra, hogy kielégítsen pár csajt :D

2013. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
65%

Megcsalásnál a megcsaló fél és a harmadik fél is egyformán hibás.

A megcsalás bűn, és aki részt vesz benne, akár kerítőként, akár résztvevőként az bűnős. Erkölcsi értelemben persze.


Ahogy rablásnál nem csak az a bűnős, aki a pisztolyt fogja, hanem az is, aki kiterveli, és az is, aki a menekülő autót vezeti.

2013. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
29%
Igen, de nem egyszeri alkalom volt. Hanem 3 évig tartott. Amit akartam megkaptam. Ő meg számoljon el a lelkiismeretével. Azóta ugyan vége ő még mindig a feleségével van-biztos közben van másik szeretője. Hogy ettől én rossz ember vagyok-e? Nem hiszem, én nem csaltam meg senkit... :) Én élveztem az életet.
2013. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
66%
Nem volt. Az első osztályú nőknek jut független férfi is.
2013. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!