Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon érzéketlen...

Tényleg nagyon érzéketlen lennék? Ti mit gondoltok az ilyen helyzetekről?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor egy férfi már a terhesség alatt vagy a szülés utáni hónapokban lelép. Ilyenkor a nők úgy állítják be, mintha előtte minden tökéletes lett volna, aztán egyik napról a másikra minden ok nélkül a minta-férj részeges, munkakerülő, drogozós, csajozós, erőszakos, felelőtlen dög lett. Én ezt nem hiszem el, és nem is tudom az ilyen nőket sajnálni. Ő döntött úgy, hogy egy ilyen férfinak szül gyereket, mire számít?


Most az unokatesóm van ilyen helyzetben: a pasinak már van 3 gyereke, egyikkel sem foglalkozik, de ő szentül hitte hogy majd a közös gyerekkel fog. Na persze. Még nincs 3 hónapos, de apuka már lelépett.


Ti mit gondoltok erről?


2013. aug. 30. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel kapcsolatban veled értek egyet. Megváltoztatni senkit nem lehet, ha ő nem akarja. Áltatni meg fölösleges magát. Időpocsékolás.
2013. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled.
2013. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Majd én megváltoztatom" "Majd miattam változik" "Jó, nekem nem ment, DE szülök neki és majd a gyerek miatt megváltozik" "Igaz, van neki gyereke, azokkal nem foglalkozik, de ez most más lesz, ez a MI gyerekünk lesz és meg fog változni"


És koppanás!

2013. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek miatt senki sem fog megváltozni ha ő maga nem akarja.

Vannak furcsa emberek és én sem értem miért csodálkoznak ha teljesen egyértelmű a helyzet.

2013. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesód helyzetében ez egyértelmű felelőtlenség volt. Vagy nefelőtlenség, hívhatjuk naivitásnak is, mindegy.De más az mikor egy embert nem teljesen ismertél meg, elmegyek a végletekig,mert jobb nem jut eszembe.Az a nő aki egy sorozatgyilkoshoz megy hozzá, nem így tervezi az életét.Aztán évek alatt derül ki minden.Mint mondtam az unokatesód helyzetében nem ez volt.Ő tudta előre mit vállal, illetve hogy alakult az előző élete a párjának.Ez tényleg csak rajta állt.
2013. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Aha.

De miért kell utána úgy tenni, mintha előtte minden tökéletes lett volna?


Megyek az unokatestvéremhez segíteni neki, főzni, takarítani, amit kell. Közben meg beszélgetünk, és még mindig úgy viselkedik mintha egy teljesen váratlan tragédia történt volna. Azt hitte, hogy majd ők lesznek a boldog család és most egy rajtuk kívülálló ok miatt ez nem sikerült.

2013. aug. 30. 10:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán mondd meg neki, hogy te így látod és rajtad kívül még páran és nem akarod tovább hallgatni az önsajnáltatást.
2013. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy ez várható volt.Esetleg ha előtte megtörtént hogy figyelmeztettétek akkor ezt is az orra alá dörgölheted, bár nem szép dolog.Ettől egyikőtöknek sem lesz jobb.
2013. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

"Azt hitte, hogy majd ők lesznek a boldog család"

A szerelem elvakít.

2013. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos nem mindenki jó emberismerő, illetve változnak is az emberek időközben. Az én volt férjem 8 év után kattant be és kezdett verni.
2013. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!