Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar ugy, hogy nem voltato...

Volt mar ugy, hogy nem voltatok megelegedve a hazastarsatok/parotok ajandekaval?

Figyelt kérdés
Esetleg masra vartatok, vagy olyasmit kaptatok, ami nem szukseges, es nem tudtatok neki tiszta szivbol orulni? Vagy epp ugy, hogy ugy ereztetek ti tobbet adtatok?
2009. nov. 1. 08:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát sajnos igen, tegnap előtt volt a szülinapom én csináltam magamnak a tortát, főztem finom vacsit vettem pezsgőt is, a páromtól meg nem kaptam semmit. pedig egy szál rózsának is tudok örülni. :(
2009. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Basszus, a szerelem nem egy adok-kapok mérleg... sose értettem a nőkben ezt az ajándék elvárási kényszert, pedig én is nő vagyok. Hét éve a párommal együtt, akitől ajándékot, meglepetést nagyon ritkán kaptam. De nem cirkuszolok miatta, mert sokkal többet kapok tőle a hétköznapokban, a tetteiből több szeretet sugárzik mint egy nyamvadt virágból.
2009. nov. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Amit én megteszek érte azt elvárom visszafele is! ennyi... És nem ékszerről vagy ilyesmiről írtam hanem akár egy 400 Ft-os rózsáról.És ezt adhatná egy sima hétköznap is nem szülinapkor. első voltam
2009. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%

Hát akkor te elég egy önző egy majom vagy. Én akármikor vettem ajándékot a páromnak meg se fordult a fejemben hogy akkor ő mikor fog nekem adni valamit. Szeretetből vettem eddig neki mindent és már csak azért is megérte mert láttam a szemein hogy mennyire örül neki.

A kérdésre válaszolva nem volt még olyan.

2009. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%

Amikor az ember fejében megjelenik a mérleg, és arra pakolja az adott és kapott dolgokat - főleg, ha ezek anyagi, tárgyi dolgok, akkor ott baj van.

Egyébként, meg lehet beszélni az ajándékozást, elvégre felnőttek vagytok, nem? Pl. összeghatárt felállítani, és akkor nincs kellemetlen helyzet, hogy te vagy ő nagyobb ajándékot adott.

2009. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

pont ma névnapom van..

reggel ugy ébredtem,hogy párom puszilgat (igy ébresztett)

este együtt alszunk el,mellettem fog szuszogni,el fogja szedni a takaromat (mint oly sok este az elmult évek alatt)


kell ennél több?

2009. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha páromtól kapok valamit és én nem örülök neki, akkor csak az zavar, hogy ennyire nem ismer és olyat ad, amit nem szeretek, nem tetszik, stb.


De még ilyen nem volt, mindig megbeszéljük, hogy ki-mit kapjon, mert így látjuk jónak (pláne, hogy ő szinte mindent megkap otthon), és akkor biztos, hogy csak hasznos, és jó "meglepetéssel" állunk egymás elé, amit szívből adunk.

2009. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, és szeretek ajándékozni. Általában adok neki egy ajándékot, és egyet, vagy kettőt eldugok, amire később rátalál. Értékben nem nagy dolgok ezek, de jó látni az örömöt, az arcán. Igaz, most nincsen senkim, akit így meglephetnék, talán túl tökéletes vagyok.
2009. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Igen, amikor nem vette meg, amit megígért.
2009. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
én soha nem néztm, hogy többet adok e vagy sem. Soha nem azt néztem, hogy mit ad, hanem azt, hogy eszébe jutok e és meglep esetleg vmivel. Minden kis apróságnak tudok örülni. Sztem ez a normális. Engem a szüleim mindig arra tanítottak, hogy ajándék lónak ne nézzem a fogát, és ne azt nézzem, hogy ki mit ad, hanem azt, hogy hogyan adja. Elég sokan megtanulhatnák ezt! 26/L
2009. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!