Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek olyan házaspá...

Mi a véleménytek olyan házaspárról akik azt mondják dolgoznak csak a hétvégéjük tudják együtt tólteni kettesben meg az ünnepek és ezért nem mennek sehova és ném fogadnak látogatókat?

Figyelt kérdés
Rokonok pl karacsonykor se jónnek nem is lehet menni jozzajuk
2013. szept. 1. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én valamilyen szinten meg tudom érteni őket.
2013. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor néha van egy szabadnapom örülök ha alhatok... megértem őket.
2013. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha NEKIK jó, MÁSNAK semmi köze hozzá.
2013. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Szívük joga bezárni az ajtókat, hogy kirekesszék azokat, akik ilyenek. Semmi közöd hozzá, nem csinálom, hogy nem látnak szívesen. Remélem téged is kibeszél valaki itt :)
2013. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
csinálom=csodálom :D
2013. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Tiszteletben kell tartani mindenkinek a magánszféráját. Én pld. évtizedeken át migrénnel szenvedtem. Látogatókat sem kívntam. Örültem, ha volt néhány rohammentes napom és pihenhettem.
2013. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Megértem, persze. De piszkosul tudna fájni, ha a gyerekem, és természetesen a párja még karácsonykor sem tudna rám szánni fél órát.
2013. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
É nagy részt ilyen vagyok, a hétvége az enyém....lenne, ha nem jutna eszébe a sógornőmnek, hogy idetolja a képét....nem elég neki a heti 2 látogatás...:(
2013. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem tudom megérteni személy szerint, mert nekem nagy igényem van a barátok és a rokonok iránt.

De el tudom képzelni, hogy valaki úgy gondolja, hogy neki nincs szüksége másra csak nyugalomra, mert nekem is vannak ilyen napjaim. Sőt olyanok is amikor csak EGYEDÜL akarok lenni. Egyesegyedül.


Ha pedig valaki váratlanul jön, attól a falra tudok mászni ám...


Szóval valamilyen szinten el tudom képzelni ezt az igényt, de ennyire durván, hogy karácsonykor sem, meg soha, azt még elképzelni sem tudom. De hát nem vagyunk egyformák...

2013. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon kezdők vagytok. Én ha hívatlan vendég jön kösszönni se hagyom. Elösször azt kell meghallgatnia mi történt velem az elöző találkozásunk óta (közben gondosan beleszövök olyan részeket amik korábban történtek s egyszer vagy többször elmondtam neki) aztéán hogy a szomszédommal mi történt, az ő családjával stb stb. Ha hozzászól belevágok a szavába s folytatom. ha elköszön akkor is folytatom. Elöbb utóbb persze végül valahogy elszabadul viszont évek óta nem háborgatott már senki.
2013. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!