Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönétek egy húsz...

Ti összejönétek egy húsz évvel idősebb pasival vagy inkább választanátok a magányt?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 43 éves pasival első látásra szerelem volt. Ő már rég elvált két gyereke már nagykorú. Tudom, hogy nagy a korkülömbség de menthetetlenűl szerelmes vagyok. Èn ő magát szeretem pedig nincs pénze és jóképűnek sem mondható. Mit tegyek?


Kérlek benneteket, hogy próbáljátok az én szemszögemből nézni a dolgot és az alapján válaszoljatok.



Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. szept. 1. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Igen, inkább a magány. A szerelem nem uralkodhat rajtam, azért eszem is van.
2013. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Hát te hülye vagy...
2013. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha szereted, akkor miért ne próbálhatod meg?

Légy észnél azért, de egy fiatalabb sráccal, ugyanúgy galyra mehet a kapcsolat. Egy fiatalabb is összetörheti a szíved, nem így kell hozzáállni.

2013. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

36 éves vagyok, a férjem 69. Mi is volt a kérdés???

Ja, 15 éve élünk boldogan.

2013. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Próbáld meg.
2013. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Ma már ez nem akkora tabu, hogy számítana.

20 év nem a világ.


Arról nem beszélve, hogy a "korban egymáshoz illő" párok fele elválik 2 éven belül!!

(Akkor meg miről beszélünk?!)

2013. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

23 évvel volt idősebb a "nagy szerelmem", hozzá mentem, lett gyerekünk, az én családom egy az egyben elfordult tőlem, most meg itt vagyok elváltam, egy 2 éves gyerekkel, albérletben, nulla segítség...


Ha visszacsinálhatnám, szexelnék vele 2-3 hétig, aztán kocc

2013. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
inkább magány,mint hogy hülye legyek
2013. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha szeretem, akkor tökmindegy, hogy tudom, hogy rosszul is elsülhet, nem érdekel, olyankor a szívem beragasztja az agyam száját :)

Nagykorú vagy, így igazából azt csinálsz, amit szeretnél.

Szerintem próbáljátok meg, de úgy, hogy ne rögtön véresen komolyan, hogy közösgyerek közösház... Adj magatoknak egy pár évet, amíg kialakul a tiszta kép. Ha ő is szeret, megérti.

2013. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Én nem, mert nekem fontos a szex, a testiség. Tök mindegy, hány éves nagy éppen, de előbb utóbb eljön az az idő, mikor te még aktív lennél az ágyban, de ő nem tudja veled tartani a lépést, vagy egyáltalán nem tud kielégíteni szexuálisan.

Az unokatesóm is így házasodott, boldogok is voltak néhány évig. Ő most még csak 40 körül van, csinos, fiatal nő, a férje viszont már egy beteg, ápolásra szoruló öregember. Tehát úgy tűnik, ha most mellette voksolsz, akkor is az egyedüllétet választod, csak nem most, hanem néhány év múlva, mikor már nem fogsz könnyen találni a korod miatt társat.

2013. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!