Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legszomorúbb dolog...

Mi volt a legszomorúbb dolog ami eddig történt veled?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 19:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Nagymamám halála, szakítás, munkahely elvesztése.
2013. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

Amikor rájöttem, hogy nincsenek valódi érzelmeim. Mindent csak megjátszok és már észre sem veszem. De valójában nem érdekel.

Most is elgondolkodtam, de csak emlékek...érzelmek nélkül.

2013. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
férjem és a fiaim halála..Sosem hevertem ki.
2013. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Anyukám halála, nagyon hiányzik, pedig már 18 éve. Soha nem lesz teljes az életem.
2013. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
93%
Meghalt az anyukám,apukám,mamám,papám.Barátom mamája. :-((((((
2013. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

Nagyszüleim halála,egy ideje nem beszélek egy számomra nagyon fontos emberrel,anya és apa ma megint a tanulásom miatt vesztek össze.

Még egy szomorú dolog( nekem legalábbis nagyon szomorú): a szüleim 2 nyelven is megtaníthattak volna,de nem tették.

(Vagyis egyikőjük)

Most a másik nyelvet tanulom,de akadtak már ebből viták,bár mostanában javult a helyzet.

2013. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 piriiiiii ***** válasza:
81%

Akik lepontozták a válaszokat, most komolyan ilyen válaszokat mertek minősíteni??!

Hogy van jogotok ehhez, már bocsánat?! Az ilyen válaszok nemhogy nem lehetnek helyesek, helytelenek, az ilyen válaszok nagyon érzékeny válaszok! Basszus. Undorító, amit néhány ember művel!!

2013. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Megerőszakoltak, kiraboltak,meghalt a nagypapám mindezt 2 hónap leforgása alatt.Kicsit sokk volt.
2013. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
50%
Szìntévesztés.
2013. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

Párom bevallotta,hogy éveken át hazudozott,megcsalt több különböző nővel is,mikor kiborultam,és kiabáltam vele,felpofozott,szakítottam,de évekig kihatással volt a kapcsolataimra,állandó önbizalomhiányban szenvedtem......


Meghalt az egyik legjobb gyerekkori barátom,aki mikor a súlyom miatt elítéltek a többiek,akkor is mellettem állt,megvédett mindenkitől.....


A testvérem meglopott,egyértelmű volt hogy ő tette,anyánk azt mondta ne játsszam az eszem,mit vagyok úgy kiakadva...

2013. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!