Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legdurvább dolog, amit...

Mi a legdurvább dolog, amit mondott/tett veletek a párotok?

Figyelt kérdés

Nekem:


"nem vonzódom már hozzád szexuálisan!"

Mikor rákérdeztem hogy miért,mit csináljak jobban,ez volt a válasz:

"semmit,egyszerűen nem kívánlak!"


Rá 3 hónapra kiderült hogy megcsalt,nem is egyszer....


2013. szept. 1. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lemondta az esküvőt a hátam mögött. Kellemes volt egy rokontól megtudni.
2013. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
.
2013. szept. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Erre én is kiváncsi vagyok . Nálunk igazán durva dolog nem volt ,legfeljebb vita hevében mondtunk olyat amit késöbb megbántunk ,,,
2013. szept. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Még 18 éves koromban a barátom, akivel 3 hónapja jártam, életem első igazi nagy szerelme azt mondta, hogy "nem vagyok beléd szerelmes". Nekem akkor ez esett a legrosszabbul.

Aztán pár év múlva a majdnem férjem azt mondta, mikor kértem tőle a születésnapomra virágot, (mondtam, hogy nekem nem kell semmi csak egy szál virág) hozott is, de a következőket mondta: "nesze itt a virágod, de jól nézd meg, mert tőlem többet nem kapsz virágot!" Tényleg nem kaptam, mert hamarosan szakítottam vele, a gyűrűt is visszaadtam, persze nem emiatt, ez csak csepp volt a pohárban.

2013. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer dekoratív,könnyen kapható hölgyeket nézegettek egy haverjával a neten a munkahelyéről egy bizonyos közösségi oldalon,csak hogy úgymond könyebben teljen az éjszakás műszak.Én meg rájöttem a dologra.A reakciója a következő volt:,,Nem tehetek róla,hogy azok a nők jobban néznek ki,mint Te."Utólag azzal indokolta ezt a mondatot,hogy elég nagy patáliát csináltam belőle,és ezzel akart visszavágni,mert akkor mindent a fejéhez vágtam dühömben.Azóta sem esett egy kijelentése sem ennyire rosszul.

A tettei közül azt tudnám kiemelni,amikor egyszer vasárnap kora reggel ért haza úgy,hogy már szombat délutántól bulizott,miközben azt hitte,dolgozom.Én viszont este már otthon vártam.

2013. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lek.rvázott és nem hirtelen felindulásból. Hihetetlen, hogy majdnem 1 évig együtt voltam vele ezután. Aztán a végefelé azt mondta, hogy már nem jó velem a szex, megunt, és ha rámnéz úgy, hogy meztelen vagyok, akkor nem hozom lázba, nem kíván. Na utána nemsokkal vége lett.
2013. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ez az esküvős dolog nagyon durva. A te rokonaid nem lincselték meg az exed??
2013. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

,,Nem kellett volna egy ilyen feminista onfeju makacs hulye picccaval osszehazasodnom.Tudhattam volna hogy nem lehet teged soha betorni.,,

Ferjem mondta eskuvonk masnapjan.

Kidobtam a fenebe 2ejjel a foldon aludt a garazsban aztan bocsanatot kert.

2013. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
franc, mennyi mindent eltűrünk tőlük.... ez nem igazság! baj, ha az ember örülne egy virágnak, vagy néha egy bóknak? hiszen miattuk festjük magunkat, öltözünk ki (jobb esetben persze..), és semmi köszönet. mert mi megunhatók vagyunk, hisztisek, és persze magyarázkodni is felesleges, mert abból meg az jön le, hogy mindig az igazunkat akarjuk bizonygatni. miért olyan evidens ez? miért nem tudnak már becsülni minket, küzdeni értünk? :(
2014. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

Ennyire durva dolgok nem voltak... de 3 olyan dolog volt, ami mélyebb nyomot hagyott bennem.


1. Azt elöljáróban hozzátenném, hogy néha van olyan, hogy én magam részéről úgy érzem, nagyon fel vagyok izgulva, előjáték is volt, de még így sem tudtam konkrétan benedvesedni. Na ilyenkor mondom a páromnak, hogy lehet, egy kicsit "szórakozni kell" azzal, amíg bemegy, utána jó lesz nekem. Na, egyszer történt, hogy nekikezdtünk, és vmiért hihetetlen módon fájt aznap, és szóltam is neki, de ő már annyira benne volt, hogy ahelyett, hogy megkérdezte volna, mi a baj, vagy kivette volna, elintézte annyival, hogy "Biztos olyan, mint máskor", és nem hagyta abba, és elment bennem úgy, hogy még mindig fájt. Na, akkor utána beolvastam neki, hogyha azt mondom, hogy FÁJ, akkor FÁJ, és ne csinálja tovább.


2. Amíg egyetemista voltam, és alig volt keresetem (ingyenes gyakornoki munka, hülye órarend, szarul fizető alkalmi munkák, szar ösztöndíj jó jegyekre, szóval nem a seggemet vakartam), akkor játszotta el 2x azt, hogy kitalálta, hogy utazzunk el vhova (ugye belföldön vhova, vagy egy napra, vagy pár napra... vonatjegy, kaja, esetleg belépők...). Ekkor mondtam, hogy rendben, de nem vagyok benne biztos, hogy mindent fizetni tudok. Erre felajánlja, hogy oké, akkor fizet mindent. Nem vagyok egy eltartatós p.csa, nincsenek nagy igényeim, de ha már egyszer felajánlja... na, és amikor közeledett az utazás, szól, hogy "amúgy a felét add már oda nekem pénzben", egyszerűen elfelejtette, hogy felajánlja. Ami nekem rossz, mert nem úgy osztottam be a pénzt. Ha tudtam volna, hogy nekem kéne állnom a felét, vagy máshogy osztottam volna be a pénzt (nem mentem volna fodrászhoz, olcsóbb ajándékokat vettem volna ünnepekre ismerősöknek stb.) vagy megmondtam volna, hogy bocs, ez így nem megy. Már első alkalommal is szóltam, hogy ez így nagyon nem kóser. És akkor megcsinálta még egyszer. És ezek azt eredményezték, hogy csak azért, hogy ki tudjam fizetni a részemet, pl. egész nap étlen-szomjan voltam benn egyetemen, sminklemosónak hajbalzsamot vagy bármi más krémes cuccot használtam, amikor kifogyott...


3. Egyszer otthon összevesztünk, mert nagyon megbántott. Akkor beijedt, bocsánatot kért, elismerte, hogy ő volt hülye. Aztán másnap nyilvános helyen, tömeg közepén hótt hangosan elkezdte mondani, hogy véggigondolta, és mégis én vagyok hisztis. Akkor hívtam félre, hogy baromira nem korrekt ezt nyilvánosan kiteregetni, főleg, hogy nincs lehetőségem magam megvédeni, ha nem akarok 100 ember láttára jelenetet, plusz tartottam magam az igazamhoz.

2016. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!