Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy ismerősöm aki pár...

Van egy ismerősöm aki pár napja nem hallat magáról. Nagyon aggódom érte, páromnak is feltünt, hogy fura vagyok de nem merem neki elmondani ki miatt vagyok szomorú mert nem akarom, hogy azt hidje van köztünk valami. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

miért hinné azt, hogy van köztetek valami? lenne rá oka?

én a helyedben elmondanám neki, hogy miért vagyok feszült, mert az őszinteség fontos és lehet, hogy tud segíteni.

2013. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kócos boszorkány ***** válasza:
56%
hidje?
2013. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha egy olyan kapcsolatotok lenne, amiben szoktatok beszélgetni az érzéseitekről is, akkor elejét vehetted volna annak, hogy most azt hidi(hiszi?), hogy a titkos hapsid miatt vagy szomcsi.

Vagy a kedves párod azt se tudja, hogy van ilyen ismerősöd? Hát ne haragudj, ha a párom fura, de nem mond semmit, hogy miért, valószínűleg én se tűrném sokáig.

2013. szept. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!