Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég rossz az anyagi helyzetün...

Elég rossz az anyagi helyzetünk a párommal. Sajnos így nem tudunk közös programokat csinálni, ha ő van itthon akkor én dolgozom ha ő dolgozik akkor én vagyok itthon. Szerintetek tönkre fog menni a kapcsolatunk? Mi a megoldás? Munkahelyváltás kizárt.

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Minden egyes nap így dolgoztok ? Na ne !
2013. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem csak van 1-2 olyan nap amikor együtt lehettek?
2013. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ő mindennap dolgozik.
2013. szept. 14. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Meddig kizárt a munkahelyváltás?

Ez kicsit olyan, mint egy távkapcsolat. Más emberek évekig kihúzzák ebben az állapotban, és nem szűnnek meg szeretni egymást. Úgyhogy van rá esély, hogy fenntartsátok a kapcsolatotokat. Talán tudtok telefonálni, amikor egyikőtök otthon van, a másikótoknak pedig szünete van.

Hagyjatok egymásnak aranyos cetliket a lakásban, illetve olvassatok közösen könyvet. Elolvassátok mindketten ugyanazt a könyvet, és meg tudjátok beszélni utólag, mi tetszett belőle. Ez végül is közös program.

2013. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mi nekünk is rossz bár még nem élünk együtt, elég ritkán látjuk egymást és úgy érzem már kezd kisiklani alólunk a talaj:(

nekem nagyon hiányzik és szeretnék sokat vele lenni


ha nem is látjátok egymást nem találkoztok vagyis nincs erre lehetőség akkor szinte olyan mintha együtt sem lennétek.


HÉTVÉGE ??

2013. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!