Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem magam sértve...

Jogosan érzem magam sértve vagy csak túlreagálom a dolgot? A párom apasági tesztet csináltatott a tudtom nélkül a gyerekeinkről.

Figyelt kérdés
A héten belekezdtem a garázs kitakarításába és az iratok selejtezésébe. TEgnap a legnagyobb meglepetésemre találtam az átnézendő dolgok között egy mappát, amiben a gyerekeink DNS tesztjeinek eredményei vannak lefűzve. Azt hittem rosszul látok vagy csak valaki viccelődött a párommal, de amikor rákérdeztem azt mondta, csak azért csináltatta meg, hogy tudja hányadán állunk egymással. Szóhoz sem jutottam. Úgy érzem, hogy hátbatámadt és még ő értetlenkedik, hogy én miért vagyok megsértődve. Ez más szerint is felháborító vagy csak én fújom fel a dolgot? Folyamatosan azon pörög az agyam, hogy mégis mit gondolhatott ő rólam az elmúlt 12 évben?
2013. szept. 18. 12:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%
Abszolút jogos a felháborodásod,hiszen kiderült,hogy olyan ember mellett élsz,aki nem bízik benned,pluszban még hátba is támadt.Ezt mindenképp tisztáznod kell vele!
2013. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
85%
Ez nagyon durva...
2013. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%

EZ durva!

És mindkét gyereké? Mennyi közöttük a korkülönbség?


A második gyerek után is képes volt csináltatni, ház nem is tudom, mit mondjak. Csak arra tudok gondolni, hogy ő nem volt hű hozzád, és magából indult ki.

2013. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
85%
na itt ért véget a bizalom....
2013. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
84%
Ez hihetetlen gáz. Mivel a második után is csináltatott, szerintem nem csak arról van szó, hogy bizalmatlan, hanem valami gond is lehet az önértékelésével. Paranoiás.
2013. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

3 gyermekünk van, és mindháromról csináltatott, a dátumokat elnézve röviddel a születésük után. A legkisebb még csak 5 hónapos.

Nem is tudom mit érzek most. Szívem szerint azt mondanám hogy szedje a cuccát és menjen amerre lát, de ezt nyilván nem fogom hirtelen haragból megtenni. Este átmentem aludni a gyerekszobába, mert képtelen lettem volna egy ágyban vagy akár csak egy szobában megmaradni vele. Reméltem, hogy reggelre kicsit lenyugszok de nem így lett. Nem is tudok magammal mit kezdeni, mert semmi másra nem tudok gondolni.

2013. szept. 18. 12:19
 7/40 anonim ***** válasza:
74%

Egy ilyen után padlót fogtam volna én is. Az fájna a legjobban, hogy titokban történt, nekem nem szólt, nem kérdezett semmit, és miután megcsináltatta sem említette meg. Kemény dió!

Amúgy ha belegondol az ember, annyi ilyet lehet hallani, hogy nem az igazi apuka nevelte fel a gyereket, és csak évek után derült ki, meg annyi ilyen hülye sztori megy a tévében, ilyenekkel foglalkozik a média, az internet tele van jól működú egy pillanat alatt megborult családokkal, és minden egyetlen félrelépés miatt... szóval... hát nem védeni akarom a férjedet, de azért kicsit őt is megértem, hogy bizonyos akart lenni. Akkor is ha bízik benned és szeret, akkor is... hisz mi nők ezt nem tudhatjuk milyen érzés a férfiaknak, igazából sose lehetnek biztosak az apaságba. Szóval fel lehet így is fogni, hogy nekem a szülés volt a bizonyosság, férjemnek meg egy teszt és ennyi. Ha elvonatkoztatunk az érzelmektől és a feltételezéstől hogy mit képzel ez magáról, akkor azért picit érthető. Itt inkább az volt a durva, hogy a tudtod nélkül csinálta és ennyi éven át eltitkolta.

2013. szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
72%
Hú hallod, ilyet még nem hallottam! Mármint olyat igen, hogy DNS-tesztet csináltak, de hogy minden előjel nélkül utólag derüljön ki, hogy ennyire nem bízott benned, hát... Megértelek, én is fel lennék háborodva. Tudod, ha lenne a családban valamilyen genetikai betegség, és azért akarja megvizsgáltatni a gyerekeket, az OK (bár azt is illett volna megbeszélni veled), na de így... Lehet, hogy tényleg magából indul ki? Én elbeszélgetnék vele mindenesetre.
2013. szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
34%
Én arra lennék kíváncsi,hogy miért tette.Megcsaltad mikor már együtt voltatok?Mert én nem tudom elképzelni,hogy egy párkapcsolatban ha minden rendben,akkor megfordulna ez bárkinek a fejében is,hogy a gyerek esetleg nem tőlem van.Ráadásul mindegyiknél.
2013. szept. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem a férjet kell védeni. Igen, valahol jogos a félelme a mai világban, de ha ennyire paranoiás, szerintem megbeszélhette volna a feleségével is, hogy szeretne biztosra menni, és nem a háta mögött csinálni mindezt. csak mert az egészben nem az a felháborító, hogy tesztet csináltatott, hanem azt, hogy sunyi módon a felesége háta mögött tette. Szerintem ez a fajta bizalmatlanság sokat elmond a kapcsolatuk minőségéről (a férj részéről).
2013. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!