Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel győzzem meg a páromat...

Mivel győzzem meg a páromat arról, hogy cserélje el a házat az anyukájáéval?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy háza, a tesója a szomszédja. Anyósom pár utcával távolabb lakik és mindig sógoroméknál van. Ezért arra gondoltam, hogy házat cserélhetnénk. Csak a párom kéne meggyőznöm. De hogy?
2013. szept. 21. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
???
2013. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
+1 az elsőnek.
2013. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy emberen múlik, hanem mindhárom félen. És akkor még ott van, hogy meg tudtok-e az anyagiakon egyezni. Lehet a mama nem is akar cserélni, csak szeret a tesónál időzni.
2013. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miféle anyagiakon?
2013. szept. 21. 21:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Úristen kérdező, te hány éves vagy?
2013. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha ugyanolyanok a házak akkor tényleg nem kell az anyagiakon aggódni, de lehet, hogy az egyik nagyobb, vagy a másikhoz kert is van...

Bár szerintem így is elég közel lakik anyósotok, nem kellene feltétlenül áthurcolni minkét ház összes berendezését.

2013. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem eladnánk csak elcserélnénk.
2013. szept. 21. 21:12
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát izé... Ez nem pontosan így működik. Vesd fel az ötletet aztán meglátod, hogy reagálnak.
2013. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát papírozás, telekkönyvezés,tulajdoni lap átírás nélkül nagy merészség az ilyen cserebere. Teszem azt, az egyikbe belecsap a villám. Akkor kié égett le? Aki benne lakik, vagy aki nevén van? És ha beázik, ki javítja a tetőt? A tulajdonos, vagy aki benne lakik?

Amíg nagy a harmónia, addig minden könnyűnek, egyszerűnek látszik. De ha jön egy probléma, akkor jó, ha tudom, mi az enyém.Van, akinek házára terhelik a tartozását. Akkor kié legyen jelzáloggal terhelt?Ki lesz a víz-gáz-villany fogyasztója a szolgáltatóknál? Mondhatod, hogy á, nálunk ebből sosincs probléma. De egyszer lehet. Én nem mennék más házába csak úgy, hogy ő meg lakjon az enyémben. Csak úgy.

2013. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Mi értelme lenne a cserének? Miért zavar téged, hogy az anyósod a szomszédba jár?

Nem hiszem, hogy belemennének a cserébe, és igazuk is lenne.

2013. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!