Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kirúgni a feleség...

Barocucu kérdése:

Hogyan tudom kirúgni a feleségemmel: közős tulajdoni lakásból- lakásunkba lakó "gyerekemet" aki 23 éves? Kulturáltan -jogi vagy más módon?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 18:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Jogi úton nem hiszem, egyszerűen megmondod neki hogy felnőtt, keressen melót, húzzon el. Kiteszed a cuccait az ajtó elé zárat cseréltetsz és kiteszed az örökségből.
2013. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Mit tett, hogy ilyet akarsz vele tenni? Nekem nem lenne szívem kidobni a gyerekem, ahhoz nagyon súlyos ok kéne.
2013. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 sippara ***** válasza:
50%
Megmondod, hogy egy hónapon belül találjon munkát és albérletet, aztán november elsején kiteszed a cuccát és zárat cserélsz, ahogy ezt már ajánlották.
2013. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

Miért is? Valami olyat tett?

Igazából felnőtt, elküldheted, kijelented a lakásból, kezébe a cucca. Esetleg keresel neki albérletet.

2013. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%

Az elsőnek igaza van!


Ha most nem indul el a saját útján, akkor ott fog élősködni a nyakatokon a halálotokig! Az ilyenekből lesznek az anyuka szoknyáján ülő agglegények!

2013. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell megint azonnal a kérdezőt minősíteni? Nem tudjuk, mi vezetett idáig.

Miért szeretnéd kirakni? Mert ha például esze ágában nincs dolgozni, mert kényelmes neki, hogy eltartják, bizony én is kiraknám. Persze nem az utcára. Mondjuk bérelnék egy garzont, vagy egy szobát neki 3-6 hónapra, adnék neki ennyi időre pénzt a megélhetésre, és ennyi ideje van összeszedni magát. (persze ha anyagilag belefér)

ha dolgozik, tanul, esetleg tényleg nem talál munkát, nem raknám ki semmiképp.

2013. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
2. válaszoló: olyan szitukat hallottam már, pl. hogy a gyerek megverte az anyját, hogy nem csodálkozom már semmin, ki miért akarja kirakni a gyerekét...előfordulhat, hogy nem mindig a legnagyobb szeretetben élnek és nem mindig a szülő a hibás.
2013. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Vegyél neki lakást...
2013. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Kedves Kérdező! Mint az az eddig beérkező válaszokból is láthatod, ahhoz, hogy normális választ kapjál, többet kell írnod. Miért akarod kirúgni? Az életetekre tört? Lopott? Drogozik? És miért tetted a "gyerekemet" szót idézőjelbe? Nem a te gyereked, csak te nevelted? Tehát nem édesgyerek? Azért a jogi tanácsadáson is kevés ez az info, amit írsz, mert ez azért valahol ok-okozat függő is ám.
2013. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
2. válaszoló vagyok. Ha lenne komoly oka rá, akkor leírta volna, úgy gondolom. Vagy legalább mutatná bármi jelét annak, hogy sajnálja, hogy így alakult. Vagy legalább nem olyan erősen fogalmazott volna, hogy kirúgni. Ez nagyon durva szó, ezt az ember még a kutyájára sem mondaná, nem hogy a testéből véréből való gyermekére, bármilyen legyen is...
2013. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!