Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nevelöapám mindig simogatni...

A nevelöapám mindig simogatni akar meg fogdos. Ha jelzem a tegyesznél akkor elvesznek? De akkor a ruhakat laptopotbott kell hagyjam amit tölük kaptam? Ideiglenesen vagyok naluk. Mutana az otthonba raknanak vissza? Na azt meg nem akarom

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 18:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
F/L vagy? Korod? Milyen jellegünek érzed a simogatást, tapogatást? Amikor mondtad neki, hogy ez igy nem jo, mit mondott?
2013. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Undorító görény egy állat lehet. Ro@adék. Levágnám a fa..át.
2013. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
L 13 nem mondtam smmit csak elhuztam magam
2013. okt. 10. 18:17
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem akarlak megbántani, nagyon sajnállak, de ruhád és laptopod lehet még, de ha megerőszakol, akkor egy életre tönkre mész, arról nem beszélve, hogy milyen veszélyeknek vannak kitéve az utánad lévő lányok, akiket elvileg nevelni fognak.
2013. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Azért csak nem eröszakolmeg de a tegyesz elvenne tölük és visszatenne az otthonba? Mert a neveloanyammaz rendes es jo dolgommvan itt.makiknel ezelott voltam ott kajat is alig kaptam es elvettek toluk mert szoltam de utana megint otthon es utana jottek ok de most mar 2 éve itt vagyok a menzeszem is itt jott meg es gondoskodoak amugy a masik helyen meg wc papir se volt
2013. okt. 10. 18:25
 6/29 anonim ***** válasza:
98%
Mi lenne, ha nevelőanyukádnak szólnál? Kétesélyes a dolog: ezután nevelőapukád megzabolázza magát (vagy esetleg nem is akart rosszat, csak nem tudja, hogy ez neked nem tetszik), vagy összevesznek veled, és mehetsz vissza az otthonba. De ez utóbbi esetben szerintem még mindig így jársz jobban.
2013. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Utolsóval egyetértek.



Egyébként a melledet fogdossa, vagy fenekedet?


Engem egyszer próbált meg így zaklatni egy pali. Azóta is a hányinger jön rám.

2013. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%

He bebizonyosodik, hogy fogdos, akkor elvesznek, és mész vissza az otthonba, és minden kezdődik előröl.


De ez a mindig simogatni akar dolog nekem nem egyértelmű. Mert ha megsimogatja az arcod, vagy a fejed, vagy a hátad, stb. akkor ez szerintem egy teljesen normális közeledés. Ha intim helyen simogat, akkor feljelentheted, és mész vissza az intézetbe.

2013. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
Két éve vagy itt. Ezalatt talán megismerted annyira a nevelöapádat, hogy megitéld ez a "simogatás", "fogdosás" takarhat-e olyant, hogy meg akar eröszakolni esetleg, vagy nála ez a sima testbeszéd része? Szerintem nem kell egyszerre gonosztevönek kikiáltani. Beszélj vele is meg nevelöanyáddal is erröl (lehetöleg egyszerre!).
2013. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
Jó lenne tudni hogy pontosan hol és hogyan ,,fogdos". Lehet hogy ez egy rossz szokás nála de lehet szexuális irányultságú is. Írtad hogy 2 éve vagy náluk, eddig is csinálta vagy csak mióta elkezdtél nőiesedni? Mit mondott amikor elhúzódtál tőle?
2013. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!