Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Husz eves hazasok vagyunk, a...

Husz eves hazasok vagyunk, a felesegem bele van bolondulva a munkahejebe, reggeltol estig ott van, a csaladi es a szexualis kapcsolat inog, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Derítsd ki, melyik kollégája az aki miatt ebbe a helyzetbe kerültetek.
2013. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Valamiért nem szeret otthon lenni. Lehet, hogy ő is érzi a feszültséget.

Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni, mármint arra hogy megcsal.

Beszélgess vele, kérdezd meg miért nem akar több időt otthon tölteni.

2013. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem eppen a megcsalasra gondolok ,de en szeretnem ha tobbet ulne a csaladdal, sokszor veszekedes lett a vege, utanna eggy par napi idejeben hazajott.
2013. okt. 16. 09:36
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy véletlenül Rimaszombat (Felvidék) környékéről? Mert ismerek egy ilyen nőt, nagyon ráillik a leírás... Persze nem csak egy ilyen nő lehet.

Nem tudom, mi az oka, de akit én ismerek, szerintem már pszichiátriai eset, egyszerűen munkamániás, és másokra is rá akarja erőltetni a hülyeségeit. Most még vezető pozícióba is került... Egyébként szó sincs másik férfiról, a családjára sem panaszkodik, úgyhogy szerintem az agyban lehet a baj...

2013. okt. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
11%
Szereti a munkáját???? Ne legyél már vak. A munkatársát szereti,nem a munkáját.
2013. okt. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell feltételezésekbe bocsátkozni, hogy megcsalja? Ismerek sok embert akik munkamániások. Hogy mit tegyél? Először is ne veszekedj vele, hanem nyugodtan mond el mit hiányolsz a kapcsolatotokból.

Ha eleve ő nem egy háziasszony típus, tehát nem élvezi az otthoni rendrakást, főzést stb. akkor szerintem ezt nem is várhatod el tőle, mert megtagadná önmagát, ilyen esetben vagy te veszed át a háztartás vezetését, vagy alkalmaztok valakit vagy elválsz. Mindenképpen beszélj vele arról mit szeretne, mik a tervei, mit szeretne elérni az életben. ha nem egyezik, nem tudjátok egymás terveit egyeztetni, akkor jobb a válás. Ne kínozd őt sem, magad sem, nem tudja magát megtagadni, és ezt nem is várhatod el tőle. Mit mondott mit szeretne az életben eléri? Milyen területen dolgozik?

2013. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kizökkenteni. Pl. Menj be a munkahelyére, a munkaidő végeztével és vidd el vacsorázni. Ezt tedd meg többször is. Hátha újra közelebb kerültök, no meg a munkájáról is leszokik.
2013. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha nem egy munkahelyi affér van a háttérben, akkor a másik eshetőség, hogy nem vágyik az otthonlétre valami miatt (ezt igazán te tudhatod milyen problémák vannak otthon), vagy egy harmadik opció, hogy munkamániás, ami egy betegség és lehet kezeltetni.
2013. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
KOSZ .Lehetseges ez is.De hogy jojjek ra hogy munkamanias ,hiszen ithon felollem minden OK.
2013. okt. 16. 11:51
 10/16 anonim ***** válasza:
ha minden egyéb lehetőséget kizártál (munkatárs/otthoni bajok), akkor onnantól elég egyértelmű, hogy munkamániáról van szó. először szerintem vele kellene erről beszélned, őszintén. ha nagyon ellenszenvesen fogadja, akkor igazából nem tudom mit lehetne tenni, de ha belátja, hogy tényleg baj van nála, akkor azt lehet kezelni, csak egy pszichiáter kell hozzá.
2013. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!