Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvérem és apám állandóan...

A testvérem és apám állandóan baromságokkal hülyítenek engem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Pl a testvérem ilyeneket mond pl. amikor nem a szakmámba vágó angol szakmai szavakat akarok tanulni hogy inkább ne azt tanuljam hanem a szaknyelvet, mintha nekem csak a szaknyelvre lenne csak szükségem az életben. (meg olyan dühösen mondja mintha ettől összedőlne a világ Mert azért előfordulhat olyan is, hogy egy külföldi Magyarországról, a magyar kultúráról, vagy egyszerűen csak a történelemről, politikáról akarna beszélni, akkor én majd mit mondanék neki? Csak ülnék mellette szótlanul, mert nem lenne meg a megfelelő szókincsem ahhoz hogy hozzá tudjak szólni?!

Apám még rosszabb szinten van, csak elvégzett egy szakmunkásképzőt 40 évvel ezelőtt, és azt hiszi mindent tud (közbe még a számítógépet se tudja használni, azt se tudja hogy kell bekapcsolni, de mégis neki van a legnagyobb pofája).



#családi probléma #otthoni problémák
2013. okt. 21. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Tanuld a nyelvet és ne törődj a megjegyzésekkel.

Apádról görény módon beszélsz, ez baj.

2013. okt. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt tanulj amit szeretnél. A tesódnak semmi köze nincs hozzá, max tanácsot adhat ha megkéred.

Apukád felé meg mutass több tiszteletet, egyrészt mert az apád, másrészt meg a tudást és az életre való rátermettséget nem az iskolák számában mérik, erre majd te is rá fogsz jönni. Az én apukámnak is csak szakmunkása van, de olyan lexikális tudással rendelkezik, hogy csak ámulok amikor minden kérdésre tudja a választ. Mellette ezermester, mindent megcsinál, megjavít a lakásban, a kertben, a tág család műszaki cikkeit.. stb. Három diplomával is lehet valaki sík hülye. A számítógép használatot meg mutasd meg apukádnak te magad.

2013. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is mutatok neked olyat a számitógépen hogy bebújsz az asztal alá szégyenedben és lehet hogy egy idősek vagyunk,az előttem válaszolónak igaza van,mutass több tiszteletet és akkor értelmesen kezelnek,aki meg külföldi idejön ne akarjon gyorstalpalót történelemből,gondolom kultúr emberek jönnek ide,akik azért pár könyvet megforgattak a kezükben és mondhatom hogy nagyon sok nemzet ismeri a történelmünket és elismerik szóval téma kilőve.40évvel ezelőtt igen.Te tudod mit jelent az a szó hogy : "az évek,meg a rutin".Na ezt mormolgasd magadba,még rájössz mit jelent.
2013. okt. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az apám beszélt az anyámról durva módon miután meghalt az anyukám amikor apám azt mondta nekem és tesómnak hogy k**** anyád. Na ez az igazán g**** módon beszélés!!!

Apámmal már nem beszélek és ő sem mutatott meg nekem semmit gyerekkoromban, még biciklizni sem, de még a VÉCÉ rendes használatát sem (azt is középiskolában mondták el nekem) plusz még igénye sincs rá hogy megmutassam neki, mert úgy van vele hogy úgysem ért hozzá.

Csak azt tudnám hogy miért van ez hogy vadidegen emberek is az apám pártját fogják, ha neki lenne magyarázatra akkor én pattanjak, én meg egész gyerekkoromban azt hallgattam apámtól hogy minek nekem ez-meg az, pl amikor 15 éves voltam, és kellett volna nekem szemüveg akkor is csak azt mondta hogy nincs rá pénze pedig akkor még dolgozott és alkoholra mindig volt pénze.

Meg apámat meg az általános iskolában is fel akarták jelenteni, mert elhanyagolt engem meg tesómat!

2013. okt. 22. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!