Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthon a család előtt szoktál...

Otthon a család előtt szoktál meztelenkedni? Ha igen, mit szólnak hozzá a szüleid, vagy épp a gyermekeid?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés sok meztelenkedéssel kapcsolatos kérdésre adott válaszok, és a válaszolók életkorával kapcsolatban merült fel bennem. Elsősorban olyan felnőttek válaszát várom, akiknek van már gyerekük, de mégis fél, vagy teljes meztelenségben töltik az otthoni idejük nagy részét.

Természetesen olyan "gyerekek" vélménye is érdekel, akiknek a szülei sokat meztelenkednek, meztelenkedtek előtte. Ők, vagyis ti, hogy éltétek ezt meg, és hogy befojásolt ez a viselkedés titeket?

Kellő komolyságú válaszokat várok!



2013. okt. 21. 11:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
Az én édesapám nagyon gyakran jön ki a fürdöszobából mesztelenül , igazából nem zavar, nem is érdekel.
2013. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Én nem meztelenkedem a gyerekeim előtt, nem azért mert prűd lennék vagy ilyesmi, de minek? Nem hiszem, hogy kíváncsiak rá. Nekem meg semeddig nem tart felvenni egy köntöst vagy valamit.
2013. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2-3 éves koruig meztelenkedtünk.

Azóta csak akkor látnak meztelenül,ha bejönnek a fürdőbe amikor fürdünk,nem tilos,nincs zárva az ajtó.

Anyám,közelebbi nőrokonok előtt átöltözni átöltözök,de direktbe nem szaladgálok csupaszon órákig előttük.

2013. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Nalam anyukam meztelenkedik sokat. Engem ez nagyon zavar. Mesztelenkedik, amikor napozik... Van olyan, hogy mesztelenul leul a szobamba, beszelgetni velem. Ha rateritek valamit, felhaborodik, azt mondja ez igy termeszetes, nem ruhaval szulettunk. Ennek teljesen az ellentete vagyok. Torekszem, hogy tusolas utan is mindig legyen rajtam valami, ha epp kilepek a furdoszobabol.
2013. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Je Veux ***** válasza:
68%

Apum előtt nem meztelenkedünk a testvéreimmel, és ő sem előttünk. Erre kiskorunk óta odafigyelünk. Viszont anyummal és a testvéreimmel minden további nélkül bemegyünk a fürdőszobába ha úgy adódik. Senki sem érzi magát feszélyezve. Illetve van hogy ruhát keresek tesóm szobájában vagy anyukámnál, és akkor egy szál bugyiban rohangálok.


Ettől eltekintve nem szoktunk meztelenkedni. Egy bugyi és egy melltartó/póló mindig van rajtunk.

2013. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

ketten élünk a párommal, egymás előtt simán. amíg otthon éltem, anyuval és a húgommal előfordult, de direkt nem szaladgáltunk pucéran. apukámat sose láttam ruha nélkül, ő se engem.

szerintem kell egy természetes szeméremérzet, a meztelen testünk legyen a párunk ajándéka :)

2013. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem meztelenkedek,és ha lesz saját családom,akkor sem fogok!
2013. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Én és a családom is eléggé nyíltan és természetesen kezeljük az ilyen dolgokat, nem vagyunk prűdek, sem szégyenlősek, de a felesleges meztelenkedést értelmetlennek tartom. Semmi bajom azzal, ha valaki meztelenül lát, de hogy otthon direkt mutogassam magam a család előtt az szerintem ízléstelenség. Nagyon jó dolog, ha valaki elégedett a testével, nem szégyelli, de vannak ennek egy egészséges határa.
2013. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Én sem meztelenkedek előttük. Sőt márcsak bugyi+melltartóban sem jövök megyek. Én nekem ez így jó. Bár szüleim nem ilyen szégyenlősek. Apu meztelenül futkosik a fürdőbe ill. ki onnan, anyu meg be se csukja az ajtót, és amúgy is én szoktam kenegetni (bőrproblémák miatt)
2013. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hárman vagyunk testvérek, mind a hárman lányok.

Apa kicsi korunk óta figyel arra, hogy ne jelenjen meg előttünk meztelenül, kellemetlen szituációkat okozva, szóval őt csak nagyon kis korunkban láttuk meztelenül, nem emlékszem rá egyáltalán, hogy mikor volt ilyen eset. Ezáltal nem szokott meztelenkedni itthon egyáltalán.

Anya ellenben nagyon szeret ruha nélkül lenni.. Általában ha hazaér a munkából, néha olyan fáradt, hogy nem a hálószobájukban öltözik át, hanem a nappaliban (mert az közelebb van a bejárati ajtóhoz), utána percekig mászkál a lakásban teljesen ruha nélkül. Sokszor főz a konyhában úgy, hogy csak egy hosszú felső van rajta, alul semmi; nyáron gyakran napozik meztelenül. Nő vagyok én is, húgaim is, minket ez soha nem zavart, mások előtt meg értelemszerűen fel van öltözve. Tehát minket ez semmilyen irányban nem befolyásolt.

2013. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!