Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarom változtatni a...

Alicell kérdése:

Meg akarom változtatni a vezetéknevemet - nagyon furcsa, hogyha nem a családból választok?

Figyelt kérdés
Legszívesebben persze a családból választanék, de egyszerűen egyik sem hangzik jól a keresztnevemmel. És akkor már azt is megkérdezem, hogy melyik vezetéknév hangzik jól a Ritával?

2013. okt. 26. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Igen,elég furcsa,hogyha nem a családból választasz..ha nem mondod meg kiét választod,akkor azt hiszik,hogy valami sunyiság van a dologban.Amúgy meg szerintem mond meg nekik,hogy simán nem szereted a mostanit.
2013. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
A Molnár vezetéknév a legszebb . Nézd csak? Molnár Rita.
2013. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Ja második, Molnárrrrrrita.

Szikszai? Lóczi?

2013. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Mi a mostani vezeték neved? privátban is megírhatod
2013. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 besenyőpistabácsi ***** válasza:
42%
#2-esne van igaza, még, ha nem is Rita!
2013. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Én a helyedben megvárnám, hogy férjhez menjek, nekem nagyon idegen lenne egy olyan név, amihez semmi közöm. Egyébként szerintem a Rita pont minden vezetéknévhez illik, de te tudod...
2013. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg fognak sértődni a szüleid. Amúgy nekem se tetszik a családnevem, sőt, utálom, de én úgy változtatom meg, hogy férjhez megyek. Ocsóbb:P
2013. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Anyukámnak teljesen rendben van a dolog, apa meg nem él velünk, és az ő nevét akarom leadni, úgyhogy nem azért akarom megváltoztatni, mert simán nem tetszik a mostani. Anyukámnak teljesen rendben van a dolog, apa meg nem él velünk, és az ő nevét akarom leadni, úgyhogy nem azért akarom megváltoztatni, mert simán nem tetszik a mostani. De a Molnár az tetszik, köszi a válaszokat!
2013. okt. 26. 17:31
 9/15 anonim ***** válasza:
Örülök hogy a Molnár tetszik.Ha mégis ugy döntesz hogy Molnár lesz ,akkor használd egészséggel.
2013. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

juj képzeld az én vezetéknevem milyen..Schmeiszer...:D

Amióta csak az eszemet tudom, ötször el kell mondanom mindenkinek, nem tudja senki se leírni, kimondani, viccelődnek vele..Alig várom hogy 18 legyek, és átváltoztassam..:)

2013. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!