Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tesóm tönkreteszi az életemet?

A tesóm tönkreteszi az életemet?

Figyelt kérdés
Mindig mindent ellenem csinál, annyira látszik, hogy ki akar készíteni, konkrét dolgokat nem akarok mondani, (esetleg privátban!) mert félek, hogy néz az oldalt. Már fizikailag rosszul vagyok tőle. Nem tudom mit tehetnék.. Idegbeteg vagyok miatta és csak bőgni tudnék egész nap. Sajnos 1 szobába vagyunk és elegem van belőle meg tudnám ölni.
2013. okt. 26. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Hehe mintha hugomrol meg rolam irtal volna. Gyilkoltuk vilag eletunkben egymast. Szo szerint egy kanal vizben meg tudtuk volna folytani egymast. De aztan felnottunk kulon koltoztunk es imadjuk a masikat. O a lanyom keresztanyja es imadja. Alig varom h talalkozhassunk mindig es azota egy hangos szo sem volt kozottunj. :-)

Bird ki es majd megszeretitek egymast. Hisz csak a testvered es egymasnak vagytok egesz eletetekben.

2013. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából ő már nagykorú.. És alig várom hogy elköltözzön.De nem mostanában fog nagyon úgy néz ki :'(
2013. okt. 26. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj privit, hátha tudok valamit segíteni.:/ De mindig gondolj arra, hogy tesók vagytok és a szívetek mélyén szeretitek egymást. Ha leülnél vele beszélgetni? :S
2013. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem így van. Ő egy idegbeteg és gyűlöli a családját is. Nem lehet vele beszélgetni, sajnos.
2013. okt. 26. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!