Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legkedvesebb...

Mi volt eddig a legkedvesebb dolog amit a párodtól kaptál? Akinek van gyerkőc, mikor kicsi volt lepett meg rajta keresztül? (gondolok itt anyák napjára például)

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 08:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%

Ezüst fülbevalót kaptam tőle tavaly szülinapomra! Ráadásul akkor még csak 6hónapja jártunk,idén meg egy Diesel női parfümöt!

Ezeket tartom legkedvesebbnek

2013. okt. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
rubin (kedvenc) köves eljegyzési gyűrűm
2013. okt. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Utálja a Valentin napot, én pedig nagyon szerettem volna ünnepelni. Mondta, hogy felejtsem el:) Viszont Valentin napon kaptam tőle egy plüss kiskeselyűt, ami víjjog, mert, hogy pont olyan mint én. Viszont azt mondta, hogy nem Valentin napra kapom, hanem a 7 hónapos házassági évfordulónkra.
2013. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Tárgyban egy Swarovski kulcstarto lakaskulccsal. Tettben, hogy eljött velem amikor a fogam kellett ki műteni es végig fogta a kezem, pedig retteg az orvosoktol.
2013. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
A legkedvesebb és egyben a legnagyobb meglepetés amit okozott az egy "valentin napi" ajándék volt. Valentin napon nem kaptam tőle semmit, amiért egy kicsit csalódott voltam, mert én készültem neki. Aztán rá 1 napra munka után beálított egy óriási plüss szivecskével amit már korábban kinéztem. :D Az érdekes benne hogy 3ig dolgozott, 4 után ért haza és fel sem tűnt hogy elment vásárolni. :D
2013. okt. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
A legszebb tett,hogy a vajúdásom 36 órájában nem mozdult mellőlem.A legkedvesebb ajándék? A csillogó lakás és egy hatalmas rózsacsokor az asztalon mikor hazaértünk a kórházból.Nem köves gyűrű,nem autó,de nekem ezek a legkedvesebbek. :)
2013. okt. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

A kávéfőzőm...


Volt egy kávéfőzőm, fém házas, Szarvasi márkájú, imádtam.

A szüleim selejtezték le, ezt vittem magammal a koliba,kb 15 éves volt már.

Párommal összeköltöztünk, akkor szétszedtem szerencsétlet, ahol lehetett lefestettem újra zománcfestékkel, ledörzsöltem a rozsdát róla..stb...de hát mar nem volt az igazi. Mivel csak ezzel a készülékkel tudtam olyan kávét főzni, amit igazán szeretek, nagyonketségbe oltam esve miatta..

Erre keresett nekem egy ugyanolyat, ééés képzeljétek el, még gyártják ugyanazt a főzőt...

Ezt:

[link]



Nem tárgyi dolog:

A fél éves fordulónkra írt egy verset nekem...:)szégyenlem, de meg mindig nem tudom fejből, pedig már 5 éve volt..

2013. okt. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

névnapom alkalmából sütött nekem egy mézeskalács házikót, amit úgy rakott össze, mintha egy faház lenne. a házikónak a "főgerendájába" belülről elrejtett egy két felé törhető medált :D a medál egyik fele, a hold az ő nyakában lóg, a nap az enyémben. nem szeret ékszert hordani, de ezt a kis medált sohasem veszi le :)

de ami még meglepőbb volt azt még a kapcsolatunk legelején lépte meg: tudta nagyon jól, hogy szeretnék egy basszusgitárt. születésnapomra megkaptam tőle a következőképpen: míg én suliba voltam ő elment, megvette a gitárt, kiment vonattal hozzánk (akkor még a várostól 20kilóméterre laktam édesanyámékkal) becsöngetett, odaadta anyámnak a gitárt, hogy rakja be a szobámba az ágyra, visszajött a városba, találkoztunk délután, nem látszott rajta semmi, majd mikor hazaérve beléptem a szobámba, kinyitottam a gitártokot akkor lepődtem meg a legjobban: a gitár mellett egy üdvözlőlap is volt tőle :D

azt se tudtam, hogy örömömben mit csináljak, mert délután semmi nem látszott az arcán, hogy ilyen meglepetésre készült volna :))

2013. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Tettek: Az első randinkon (ami 7 óra hosszás volt) nem szívott el egy szál cigit se (rettenet cigi ellenes vagyok:D---persze a többin cigizett, de ez nekem nem is tudja mennyit jelentett), aztán még sok volt, de a legkiemelkedőbb, hogy mikor vajúdtam a lányunnkal még pisilni sem ment ki, ott állt végig mellettem a korházban az, hogy mellettem volt, a legtöbbet jelenti nekem, ennél többet soha nem akarok tőle, csak legyen mellettem mindig, mert akkor biztonságban érzem magam. A másik még, hogy megkérte a kezem az egész család előtt:DPedig ilyen téren szégyenlős, nem a szavak embere. Nem volt előtte lánykérés, már évek óta terveztük (9 év), és egy aranyos kis kikérős jelenetet szervezett ő és a családom az apukám házában...olyan volt az az egész nap, mintha egy filmben lettem volna...

A legszebb "dolog", amit tőle kaptam, a kislányom.:D Tárgyi dolgok pedig nem nagyon vannak, virágok, amikre nem is számítottam...beletelt pár évembe, mire elértem, hogy emlékezzen az időpontokra:D Soha nem volt olyan tárgyi dolog, amire úgy vágytam volna...A legaranyosabb dolgok sokszor nem is az értékek, hanem az, hogy ismerjük egymást, s valami olyat teszünk a másikért, ami csak neki szól, és tudjuk, hogy neki sokat jelent.

2013. okt. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
még csak 3 hónapja voltunk együtt,a 16.születésnapomra egy hatalmas rózsacsokrot kaptam és gyertyafényben úszott a lakás.életem legszebb szülinapja volt.a tárgyilagos ajándékokat annyira nem tudom értékelni
2013. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!