Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a "családi" kapcsolatok...

Itt a "családi" kapcsolatok közt miért van annyi "megcsal a férjem" kérdés? Arra jön 40 válasz, de a "miért gonosz az apukám" arra meg 4. Nem kéne külön "csal a férjem! " kategória?

Figyelt kérdés

Én azért olvasom ezt a kategóriát, mert remélem, mindig tanulok valamit ami tényleg a rokonokkal függ össze, bántás, sértegetés, gonoszkodás, kihasználás, undok testvér... stb De arra kapnak 4-5 választ, miért ilyen az ember családja. De a "megcsal szerintem a férjem! Mit tegyek?" Arra válaszolnak 40 en 20 azt mondja, hagyd el! megcsal 20 azt mondja, nem tudhatod!"


És unom!


Miért nem hoznak létre egy külön kategóriát, hogy "férj, megcsalás, gyanakvás" és akkor nem kellene olvasnom a sok hülyeséget itt a CSALÁD témakörben!



2013. nov. 3. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Azért mert neked nincsen férjed, aki megcsaljon, attól még nem kell ellehetetleníteni másokat. Viszont valószínűleg, azért erre megy a sok válasz, mert ez a korosztály, és nők nézegetik ezt az oldalt. Kivéve aki nem nő. Amúgy van ilyen oldal, a női weboldalakon lévő fórumok. De ha nem érdekel, akkor ne olvasd el őket.
2013. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Mert a legtöbb ide írogató nő nem bízik a párjában, nincs önbizalma. Akit pedig valóban megcsaltak, az azért írja, hogy a másiknak se legyen jobb.
2013. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ne nyisd meg ezeket a kérdéseket. Nem kötelező mindent elolvasni. A férj pedig az egyik legközelebbi családtag, akkor is, ha épp megcsal, úgyhogy abszolút jogos a kategória.
2013. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 BwanaMze válasza:
67%

Mert a mai fiatalokat úgy nevelték, hogy ne kelljen elszenvedniük azokat a gondokat amiket a szüleik elszenvedtek és sokan nem tanulták meg a felelősségvállalást, a nehézségekkel való szembenézés képességét. Sokan felnőttkorú gyerekek akik mindent megkaptak amit megkívántak és ezért nem tudnak felnőni a felnőtt élethez. Már az is képes őket egy másik kapcsolatba elvinni, hogy megszületett a gyerekük és nem ők kapják a legtöbb figyelmet nem beszélve arról, hogy nincs önfegyelmük sem, mindent megkaptak addigi életükbe amit megkívántak. Sokan összekötik a kettőt és a "mellőzésük" okán jogosnak érzik a félrelépést. A nehéz körülmények között nevelkedett embereknél kisebb az ilyen esetek száma, ők jobban megbecsülik azt a jót amit a párjuktól kapnak és nehezebben árulják el őket.

Nagy hiba volt tisztelt 50-esek, 60-asok amellett, hogy a jó szándékot nem vitathatja senki de ezt ti is elszenveditek sokan nem csak a csemetéitek családja!

2013. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Azért megy rájuk sok válasz, mert a legtöbb embert élete folyamán legalább egyszer csalták már meg kapcsolatában sajnos, így van tapasztalata a dologról és tud releváns választ adni.


A miért gonosz apámnál nehezebb megfejteni az okokat, sokan talán magát a kérdést sem értik, vagy nincs kedvük egy hisztis 15 éves iphone után síró tininek magyarázni, hogy nem az apja gonosz, hanem ő a hülye.

2013. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

"Miért nem hoznak létre egy külön kategóriát, hogy "férj, megcsalás, gyanakvás" és akkor nem kellene olvasnom a sok hülyeséget itt a CSALÁD témakörben"


u.i: a férj családtag, de ne zavarjon.

2013. nov. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos,és szomorú,hogy ilyen gyakran tesznek fel ilyen kérdéseket.

Örülj,hogy Te még nem írtál ki ilyet hasonló témában.

Mert én igen,és hidd el,nem jókedvemből ettem:(


Miért kellene külön kategória,kissé cinikus vagy,szerintem.Több empátiát....!


Én is átugrom az engem nem érdeklő kérdéseket, tedd Te is azt!

Nyugodtan lepontozhatsz!

2013. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utálom, hogy keresgetni kell a jó családi kérdéseket a sok hűtlen férj kérdések között!
2013. nov. 3. 11:30
 9/12 anonim ***** válasza:
A férj-feleség is egy család, és igenis helye van ezeknek a kérdéseknek itt. Te meg ki a fene vagy, az atyaúristen, hogy megmondd, melyik a jó kérdés? éretlen tacskó kis tini vagy, csak azt tartod értelmesnek, ami neked fontos. Másnak meg más a fontos. Nőj fel.
2013. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Miért nem hoznak létre egy külön kategóriát, hogy "férj, megcsalás, gyanakvás" és akkor nem kellene olvasnom a sok hülyeséget itt a CSALÁD témakörben!"


Ne várj másra, hozz létre te egy ilyen kategóriát :)

2013. nov. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!