Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány komoly kapcsolatod volt...

Hány komoly kapcsolatod volt mire megtaláltad az Igazit? Elengedhetetlen néhány kapcsolat, szakítás és az ezek által szerzett tapasztalat, hogy jól tudjon az ember választani?

Figyelt kérdés
kapcsolat, szakítás
2013. nov. 4. 11:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Egy kapcsolatom volt, ami 12 év után ment tönkre, utána találtam meg az "igazit" és 25 éve élünk együtt.
2013. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
6 volt előtte, de szerintem nem feltétele. Barátnőm 14 éves kora óta van együtt a barátjával, ő neki az első, és úgy látszik utolsó is. 24/N
2013. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Együtt járás volt 2-3, de nem feküdtünk le egymással, és nem is éltünk együtt.

A férjemmel 30 évig voltunk házasok, és jól választottunk.

2013. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%

2 komoly kapcsolatom volt előtte, évekig tartottak, együttélés is volt.


Szerintem igen, fontos a tapasztalat mindkét fél részéről. Itt nem azt mondom, hogy a fél világot végig kell próbálni, de az első kapcsolatokból a legritkébb esetekben lesz csak működőképes házasság. Egy-egy kudarcélmény, nem jól működő kapcsolat megmutatja az embernek hosszútávon, hogy mi az amit egy társban keres, és később kétségek nélkül felismeri, ha megtalálta. 18 éves koromban nem mondtam volna a kapcsolatomra hogy rossz vagy nem működő, jó pár évvel később már belátom, hogy csak langyosvíz volt. Ma az 50-es édesanyám is úgy gondolja, hogy nem szabadott volna tapasztalat nélkül házasságba ugraniuk, de persze akkor még más volt a világ (elváltak édesapámmal).

2013. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
mi 8 éve vagyunk együtt, és egymásnak elsők voltunk. Szerencsénk volt egymással, hiszen amikor összejöttünk 17 évesen nem néztünk tulajdonságokat stb... 2-3 évnél voltak elég komoly problémáink, de sikerült megoldani, nagyon jól összecsiszolódtunk és nagyon jól megvagyunk.
2013. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok

5 év együtt járás után költöztünk össze, 7 év után házasodtunk. Szóval nem kapkodtuk el.

2013. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%
2 komoly volt, több komolytalanabb és igen, kell a tapsztalat. A mostani kapcsolatom már tökéletes, igaz, 37 évesen találtam meg.
2013. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%

Nekem 2 komoly kapcsolatom volt, mielőtt a mostani párommal megismerkedtem. (De volt pár futó is, amik 2-3 hónaposak voltak csak.) Ő az igazi nekem, Vele költöztem csak össze, Vele tervezem igazán a jövőmet. Az exeimnél sosem éreztem ezt, illetve akivel előtte voltam együtt, 3,5 évig húztuk, de éreztem, hogy nem az igazi, így léptem, mert tudtam, hogy jó vele, szeretem, de nem ő az akivel le szeretném élni az életem. Aztán jött a párom, és már 1 hónap után tudtam, hogy Ő más lesz. 1 év után költöztünk össze, 2 éve vagyunk együtt, jövőre eljegyzés, és jövő év végén belevágunk a babaprojektbe is ha minden jól megy. :) Szerintem igen, kell, hogy szerezzünk tapasztalatot (én sem azt mondom, hogy próbáljuk ki a fél várost), fontos, hogy kitapasztaljuk, hogy mire van szükségünk, illetve megismerjük a magunk határait, hogy mi fér bele egy kapcsolatba, mi nem, mennyire tudunk kompromisszumot kötni, mik az elképzeléseink.


23/N

2013. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
4 komolyabb volt és több kisebb próbálkozás. Szerintem van, akinek elég erős az önismerete és már korán tudja, mit keres, és van olyan, mint én is, akinek még a saját személyisége is csak későn forr ki, így aztán, hogy ki illik hozzám a legjobban, később derül ki. Kb. 26 éves koromra tenném azt, amikor azt mondom, hogy felnőttem és tudom, mit akartam, mit kerestem. 29 vagyok, boldog házasságban élek, megtaláltam azt, akit kerestem.
2013. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%

nekem 2 komolyabb kapcsolatom volt, mielőtt megismertem volna életem párját. kellettek a tapasztalatok és az önismeret hogy egy olyan férfit válasszak, akivel összeillünk.

az első fiúm is nagyon rendes, szeretni tudó srác volt, de ha vele maradok, akkor nem élem át azokat a nagy élményeket, amiket a párom mellett átélhettem.

2013. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!