Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerősömék kisfia 16 évvel...

Ismerősömék kisfia 16 évvel ezelőtt 3 évesen meghalt. Az apuka azóta ha esik ha fúj mindennap kimegy a temetőbe pedig le van fedetve a sírkő. Szerintetek mi járhat a fejében? Nem beteges ez?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 19:15
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
89%
Nem beteges, csak nem tudja elfogadni a halálát és hiányzik neki. Megkérdezted már tőle miben tudsz neki segíteni, vagy csak témát nyitsz róla a gyakorin?
2013. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne beteges?

Szerintem én belehalnék ha a lányom elveszíteném, csak egy szülő tudhatja mekkora fájdalom egy gyereket elveszíteni

ezen nem lehet túllépni, csak elfolytani

2013. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
16 éve történt már régen túl kellett volna tegye magát a történteken. Ráadásúl két nagy fia is van sőt még egy unokája is.
2013. nov. 4. 19:21
 4/49 anonim ***** válasza:
91%
Bármibe lefogadom, hogy nincs gyereked kérdező....
2013. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
93%
Nagymamám 10 éve mindennap kijár a temetőbe papámhoz. Teljesen bele van betegedve...
2013. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim válasza:
85%
De akkor is. A FIA. Értsd már meg. Akárhány fia unokája lehet akkor ő is a fia volt. Lehet, hogy nagyon akartak egy 3. gyereket a feleségével és nem sikerült csomó ideig és 19 évvel ezelőtt sikerült nekik. Szerintem ha nagyon várnál te is 1 gyereket és nem jön majd csak akkor mikor már minden reményt feladtál és 3 év múlva mikor megszületik meghal szerintem te sem fogod elfelejteni....
2013. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
88%
Egy szülőnek az a dolga, hogy foglalkozzon a gyerekeivel, családával. Attól még, hogy meghalt ő is a gyermeke marad. Miért baj az, ha vele is foglalkozik? Szerintem teljesen normális.
2013. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Èrdekes, hogy az anyuka nem szokott kijárni hozzá pedig biztos neki is hiányzik.
2013. nov. 4. 19:31
 9/49 anonim ***** válasza:
26%
Azért15 év alatt mindennap szerintem is egy kicsit túlzás. Saját életét teszi tönkre, semmi esélye hogy feldolgozza, nem elfelejtse mert persze nem lehet de azért elfogadni már illett volna.
2013. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 Dörmögő válasza:
100%
Nem mindenki azzal mutatja ki a bánatát hogy kijár a temetőbe. Attól hogy az anyuka nem jár ki minden nap még nem azt jelenti hogy ne gondolna elhunyt gyermekére.
2013. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!