Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha minden igaz ikerlányaink...

Ha minden igaz ikerlányaink lesznek de azért készültünk fiú nevekkel is. Párom szeretné ha az egyik gyerek az ő nevét kapná (Zoltán) a másik pedig az apósomét (Imre). Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Mindig beképzelt dolognak tartottam, ha valaki (férfi vagy nő) magáról nevezi el a gyerekét.


Ráadásul ha ikerfiúk lennének... az egyik apa nevét kapja, a másik nem akad ki, ha már picit nagyobb?

2013. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Én jó ötletnek tartom. Sok boldogságot, jó egészséget kívánok a kicsiknek! :)
2013. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sem tetszik ha valaki szülő vagy nagyszülő után kapja a nevét. Saját személyisége lesz. Szerintem nem hiányzik neki, hogy egész életében a "kis xy"-ként legyen emlegetve.
2013. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Én nem adnám így. Akkor már az egyik kaphatná a te apád nevét is. Miért mindkettő a férjed családjából kap nevet?
2013. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
Persze:)
2013. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Lány vagyok, ha lenne egy ikertesóm, akinek ugyanaz lenne a neve, mint anyunak, olyan féltékeny lennék, hogy beleőrülnék.
2013. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azért nem akarom apám nevét adni mert a párom vezetékevével és az apu keresztnevével van egy olyan nevű személy akit én ki nem álok.
2013. nov. 6. 17:30
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
És? Most lenne egy olyan személy a névvel, akit mindennél jobban szeretsz.
2013. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Lány vagyok, és egyáltalán nem érdekelne, ha a testvérem anyukám után kapta volna a nevét, és fordítva is igaz (az én második nevem édesanyámé, míg a húgomé nem). Egyáltalán nem zavar, ha valaki a szülei nevét kapja. Sőt örülök, hogy habár csak második névként is, de kaptam anyukámból valamit.
2013. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Kapaszkodj meg, létezik a Zoltán női verziója, anyakönyvezhető: Zoltána
2013. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!