Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Apám barátnője...

Mit tehetnék? Apám barátnője elkerül!

Figyelt kérdés
Apámnak lett egy barátnője,akivel nagyon jó volt a kapcsolatunk több hónapig,(közös programok hárman, sokszor ketten), de elcsesztem, mert bizonytalan voltam,és kitaláltam pár dolgot rá, és persze elmondtam a keverő anyámnak. Így másnap már tudták apámék is. Ez már úgy 2 hónapja volt. A barátnője alig ér rá, így nem tudjuk megbeszélni, legtöbbször azt üzeni, hogy"úgymond" nem akar látni. A 2 hónap alatt is kb ötször találkoztunk, és egyszer próbált meg beszélgetni,amikor mindketten fáradtak és figyelmetlenek voltunk. (majdnem 13 vagyok)
2013. nov. 10. 00:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Kitaláltál rá pár dolgot?


Szerencsétlenségére nem fog tudni örökké elkerülni, mivel ugye továbbra is apáddal jár majd. Szóval te megnyugodhatsz...

2013. nov. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha érett, felnőtt nő lenne, akkor felfogná, hogy 13 évesen mindenki kitalál hülyeségeket és nem kellene ennyire besértődnie rajt, egy alapos fejmosás után normálisan viszonyulna hozzád. Talán ő még nem jutott el erre a szintre.
2013. nov. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

"13 évesen mindenki kitalál hülyeségeket"?


Ne indulj ki magadból szerintem, és főleg ne általánosíts... :D

2013. nov. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Salx Narval ***** válasza:
63%
Én is úgy vélem, hogy nem szabadna rád ennyire haragudnia, annak ellenére, hogy csúnya dolog volt amit csináltál. Talán mond el édesapádnak, hogy megbántad a dolgot és szeretnél bocsánatot kérni tőle, biztosan ki fog találni valamit a békülésetek ügyében, nyilván neki sem érdeke, hogy rossz kapcsolatban legyetek. Te pedig ne csinálj ilyen dolgokat, inkább örülj, hogy olyan barátnőt választott az apukád aki veled is törődött, amíg meg nem bántottad. Én sem ítéllek el, hiszen még gyerek vagy, de azért ahhoz már elég nagy, hogy tudd, a hibáidat neked kell rendbe tenned, apukád bizonyára segítséget nyújt ehhez.
2013. nov. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is beszélj apáddal,és mindenképpen kérj bocsánatot.
2013. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Azért az jó lenne tudni, hogy milyen dolgokat találtál ki.
2013. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
bocs: azt
2013. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

"Ne indulj ki magadból szerintem, és főleg ne általánosíts... :D"

Ez most hogy jön ide? Úgy látom a szövegértéssel súlyos gondjaid vannak...

2013. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom, hogy féltékenységből intrikáltál egy kicsit, és ezt nem tudja megbocsátani. Egyelőre.

Beszélj édesapáddal, hogy nem szeretnéd tisztázni a helyzetet és sajnálod, hogy így történt, s nem szeretnél haragot.

2013. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%

Érett nő nem viselkedik így egy 13 évessel szemben. Egy 13 éves még gyerek, de apád barátnője is gyerekesen viselkedik ebben a helyzetben.

A hármas választ én sem nagyon értem. :S Na, mindegy. :D

2013. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!