Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megkérjem a...

Szerintetek megkérjem a páromat, hogy fogadjuk be a volt kollégámat egy hónapra?

Figyelt kérdés

A volt kollegám külföldön dolgozik, októberben hazajött és a volt feleségénél lakott. Az asszony folyton veszekszik vele ezért ma írt nekem az egyik közösségi oldalon, hogy nem e fogadnánk be amíg vissza nem megy dolgozni.

A párom nem ismeri. Hogyan segíthetnék a kollegámnak?


2013. nov. 12. 15:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
... Én biztos nem állnék elő otthon ilyennel.
2013. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
A jótékonykodásnak is van határa. Nekem az otthonunk szent és sérthetetlen. Mindenben segítek másoknak, de haza nem viszek senkit sem. Nálam ez már a határon túl esik. Vannak remek szállóhelyek, lehet keresni neki egyet, akár számára szobát foglalni, meghívni vacsira és beszélgetni. De hogy nálunk csövezzen, szó sem lehet róla! N30
2013. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

30N. Emberségből 1

Van pénze úgyhogy nem ingyen lakna nálunk.

2013. nov. 12. 15:25
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Se pénzért, se pénz nélkül.

Biztos van olyan ember akinél ez nem gond, mert esetleg egyedül él vagy üres a lakása. Menjen oda.

De ez a mi véleményünk, nyilván Te úgyis azt csinálsz amit akarsz.

2013. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Solitude ***** válasza:
100%

Emberségből pénzért???

Ennyi erővel albérletbe vagy hotelbe is mehetne... :D

2013. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ennyi magának való embert...
2013. nov. 12. 15:29
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Minek tettél fel kérdést ha nem fogadod el a választ?
2013. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg tőle, ne kérd meg, hanem kérdezd meg, őt zavarná-e ha ott lenne egy hónapig. Aztán beszéljétek meg.
2013. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

alapvetően én is szeretek segíteni másokon, de ez tényleg sok egy kicsit, főleg, hogy a párod nem ismeri.

gondolj bele, te engednéd, hogy odaköltözzön egy számodra idegen férfi/nő(?) akinek a párod is csak volt kollégája? még csak nem is barátok... hát én azért ezt nem.. meg mi ez hogy folyton veszekednek és akkor máshoz rohan? felnőtt ember, oldja már meg a problémáit, vagy ha ennyire nem bírja kezelni az 'asszonyt', váljon el...

2013. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél neki segíteni, akkor mielőtt bármit is ígérnél, beszélj a pároddal. Ha igent mond, akkor fogadd be, ha nem, akkor azon nem háborodhatsz fel, hiszen párodnak ez az ember teljesen idegen. Utóbbi esetben segíts a volt kollégának szállást találni máshol!
2013. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!