Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha rámjön az...

Mit tegyek, ha rámjön az elegem van érzés?

Figyelt kérdés
Mostanában semmi sem jön össze, illetve minden ami nem jó egyszerre jön össze. Próbálok pozitívan hozzáállni, de nagy bennem a feszültség. Ilyenkor viccelődni szoktam többet, mint általában (amúgy azt mondják rám, hogy pozitív személyiség vagyok). De mostmár úgy érzem felrobbanok, és nem tudok segíteni sem magamon mert a körülmények nem olyanok (cseberből vederbe helyezet lenne, ha változtatni próbálnék). Magánéleti, munkahelyi gondjaim vannak, és mintha a környezetem is inkább csak még többet várna el tőlem, de nem értenek meg így inkább nem is beszélek a gondjaimról, magamban tartom őket. Meg hát aligha tudja őket más megoldani. Nehéz, sehogy sem jutok egyről a kettőre.
2013. nov. 17. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőddel kellene sokat beszélgetni. Vagy ismerkedni. Találni egy bizalmast. Ha pedig úgy érzed, hogy nagyon elhatalmasodott rajtad a dolog akkor szakértővel megvitatni a gondjaid és rávilágít arra, hogy mivel kezd és melyik probléma mivel oldható meg.
2013. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Járj egyet az erdőben. Főleg ilyen szép napos időben. Nekem mindig használ!
2013. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2 Jaj, ne már...ettől nem fog megoldódni semmi:D


Kérdező, velem is ez van. Nézz magadba, csak így fog megoldódni. Nekem már nem is tudom, mióta, nagyon sok éve tart ez az időszakom, hogy egyszerűen silány, üres életem van.

2013. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki belekerült valahogy egy adott élethelyzetbe,az onnan ki is tud mászni valahogy.A valahogy történetesen a te saját döntéseid sorozata.Nyilván nem kétperces folyamatról beszélünk,talán megterhelő anyagilag,lelkileg,sok energiát felemészt,de akkor is van kiút.Meg kell szenvedni érte,de ki lehet törni.Akarni kell,pláne,mikor már úgy érzed,nem bírod.Akkor kell a legerősebbnek lenni.
2013. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A séta az erdőben nagyon is jó ötlet. Először is fontos, hogy a közérzeted javuljon, ebben segít a séta, a zene, a számodra kellemes testmozgás például (endorfint termel tőle a tested, rengeteget segít!). Ha a lehangoltságod javul, egyre közelebb kerülsz ahhoz a mentális állapothoz, amiben jobb döntéseket fogsz hozni az életeddel kapcsolatban. Egyszer csak beugrik egy ötlet, hirtelen másképp látsz rá a problémákra. Az is segít ha tudsz beszélgetni a gondokról valakivel a környezetedben. El kell döntened, hogy melyek azok a problémák amiken tudsz változtatni, és mi az amit muszáj lesz elfogadnod. Fel a fejjel, és ne hallgass azokra akik azt állítják: az élet ilyen, én is pocsékul érzem magam állandóan. Ez nem igaz, szerény körülmények közt is lehetsz tökéletesen boldog, mert ez főleg a belső állapotodtól függ. Ne rágódj a múlton és jövőn, koncentrálj a jelenre, arra amit éppen teszel, és a helyzet javulni fog. Tudom ésszerűtlenül hangzik, de működik. Olvad el ha tudod: [link]
2013. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!