Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokatesóm részéről bunkóság,...

Unokatesóm részéről bunkóság, hogy akkor is meztelenül alszik, amikor én (vagy gondolom bárki más) is ott alszik?

Figyelt kérdés

És nem zavarja, ha éppen pár másodpercre meglátom meztelenül.


Vagy ez csak azért kérdéses nekem, mert én meg nagyon szégyellős vagyok és semmiképpen sem hagynám, hogy bárki is megpillantson meztelenül?



2013. nov. 18. 08:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Ha nálunk van, akkor még valamennyire elfogadható, de máshol semmiképpen sem.


De ettöl függetlenül nem tartom helyesnek, ha mások elött meztelenül mászkál valaki.

2013. nov. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha nálunk van = Ha náluk van
2013. nov. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Ha ő van otthon, akkor úgy alszik ahogy akar. Ha nagyon zavar, kérd meg, hogy amíg nála vagy, addig valamit vegyen fel alváshoz.
2013. nov. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ, hogy azonos neműek vagytok-e, egy szobában alszotok-e.

Ha pl. mindketten lányok vagytok és ő másik szobában alszik, csak meglátod pár másodpercre (ahogy írtad) akkor nem gáz.

De ha egy szobában vagytok, akkor felvehetne valamit, amikor más is ott van.

Én mondjuk nem szoktam meztelenül mászkálni a lakásban, ha van ott valaki, de annyira nem is vagyok szégyenlős, barátnőimmel simán átöltözünk egymás előtt, meg uszodában is látjuk egymást zuhanyozás közben. Szóval te meg egy kicsit túl szégyenlős vagy.

2013. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem otthon a saját szobájában mindenkinek joga van úgy aludni, ahogy akar. Ha viszont vendég is van, illik felvenni egy köntöst, ha kimegy pl. a fürdőbe, mert azért más előtt meztelenül mutatkozni illetlenség szerintem.
2013. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem mindenki úgy alszik, ahogy akar, ebben semmi bunkóság nincsen, főleg, ha egyedül alszik a szobában.
2013. nov. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Nemetek? Korotok?
2013. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Ez teljesen a cslád szokásaitól függ. Nekem volt egy barátnőm, aki nyáron meztelenül járkált a lakásban, még az sem zavarta, hogy látja az apukája. Nekem ez elképzelhetetlen, hiszen a mi családunkban csak az azonos nemű rokonok öltözködnek egymás előtt.
2013. nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Ez mindenképpen illetlenség, mindegy kinél vannak! Ha az unokatesónál, akkor is elsősorban neki kellene a vendégre tekintettel lennie, ha a másiknál alszik, akkor meg ő a vendég...


Ezzel az a baj, hogy alapvetően nem illő dolgot csinál mások előtt, így neki kellene alkalmazkodnia a többiekhez, ha társaságban van.

2013. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Igen, abban igazad van, hogy a vendéghez kellene alkalmazkodia egy ilyen kellemetlen helyzetben, de hát sajnos észre sem veszi magát.
2013. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!