Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy anyós valóban tönkre tud...

Egy anyós valóban tönkre tud tenni egy amúgy jól müködő házasságot vagy kapcsolatot? Ha igen mi az "ellenszer egy rossz akaró anyós ellen?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 16:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
A távolság!
2013. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
A legjobb, ha leoltod. A feleségem anyját elküldtem melegebb éghajlatra, csak hebegett-habogott, azóta hozzánk be se teszi a lábát.
2013. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%

Nemcsak anyós tudja tönkretenni, hanem a testvérek is, nálam ez volt a helyzet.

Ha valami nem tetszik, akkor minél hamarabb állitsd le az anyóst, de természetesen, ha érzed, hogy valóban neked van igazad és a párodnak ki kell állnia melletted.

2013. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tojni kell rá és semmiképpen sem szabad úgy hozzá állni, hogy tuti rosszat akar.. Azt kell magadba mondogatni, "ha neki ez jó, csinálja, nem érdekel.." Emellett mindig pofátlanul az arcába mosolyogni.. Ha megérzi a gynegeséged véged..
2013. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Após is tönkre tudja tenni.

És sajnos vannak helyzetek amikre nem lehet csak úgy tojni...

Még nem jöttem rá az ellenszerre, de kezdem megunni a helyzetet.

2013. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Akkor, ha a párod ő mellette áll.


Akkor mindenképpen!

2013. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem anyós vagy após tudja tönkre tenni, hanem a párod. Ha a párod kiáll melletted és szól az anyjának, hogy nem kéne így viselkedni, akkor nincs baj. DE legtöbbször a pasik nem szólnak az anyjuknak, mert hogy Ők nem akarnak balhét. Így az anyós beszólogathat.

Én első körben a páromban keresném a hibát.

2013. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha a meny is vevő rá! Meghallgatom, és úgy csinálom, ahogy akarom.
2013. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Anyós:

- Csak addig maradok, amíg nem zavarok!

- Nahát, egy kávét se kér, mama?

2013. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nálunk nem csak az anyós,hanem a sógornőm is keseríti a minden napjainkat.Elköltöztünk másik városba,messze tőlük,és arra sem vagyunk hajlandóak,hogy az új címünket megadjuk nekik.A várost tudják,hogy hol lakunk,de ennyi.Igazából munka miatt költöztünk,nem miattuk.De talán így majd előbb utóbb nyugtunk lesz.Egyébként én is félek,hogy tönkreteszik,szerencsére,a férjem is látja milyenek,és nem tudják az új családja ellen hangolni.
2013. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!