Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal nagyon szeretnénk...

A párommal nagyon szeretnénk babát. Azonban én mindig elbizonytalanodok, mert messzinek tűnik az az 1-2 év, s csak álmodozok. Őrülten szeretnék babát, de az állandó várakozás elbizonytalanít. Mit tegyek, hogy higyjek benne?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Milyen 1-2 év tűnik messzinek?

Miben érzed az elbizonytalanodást?

2013. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
milyen 1-2 év?
2013. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Én akár már holnap belevágnék a családalapításba,de a párom azt mondta,hogy Ő csak késöbb szeretne.Csak nekem az 1-2 év nagyon messze van.És ilyenkor érzem azt,hogy inkább nem kell gyerek,csak

várni ne keljen.

2013. nov. 20. 13:49
 4/18 anonim ***** válasza:
8%
A sok pénz megvan? Amíg nincs, szóba se jöjjön gyerek!
2013. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat olvastam volna Kérdező! :)


mi is megbeszéltük a párommal, hogy 1-2 év múlva belevágunk a babaprojektbe. Én már most is nagyon vágyom a babára, szívem szerint már holnap nekikezdenék a családalapításnak, de tudom, hogy hiába van így is félretett pénzünk, addigra több lesz, és még a pénzen kívül is van pár dolog ami miatt jó lenne ha megvárnánk azt az 1-2 évet. Pl. én jövőre fejezem be az egyetemet (mellette teljes állásban dolgozom), és még babavállalás előtt a lakást is szeretnénk felújítgatni, ablakcsere, új padló ilyesmik. Tudom, hogy 1-2 év múlva már előrébb leszünk és sokkal nyugodtabb körülmények között tudjuk várni a babánk érkezését. Kitartás, és addig is próbáld magad lekötni. Tegyetek félre, azzal is tudod, hogy minél több gyűlik, az csak a javatokra, a leendő gyermeketek javára fog válni!


23/N

2013. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

A párommal nagyon szeretnénk babát, ez a része nem igaz ha ő is szeretné már bele is vágnátok...

A pénzre várni pedig hülyeség, mindig jöhet valami, és megint tolódik és megint....persze kell egy alap de hogy minden meglegyen, és biztonság olyan nincs...

2013. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
azért mert a párja 1-2 év múlva szeretne babát,attól még ő is nagyon szeretné..-csak gondolom valami okból várni akar
2013. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

1-2 év szerintem pont hogy semmi, nagyon is közel van :)

Nekünk leghamarabb 5 év múlva van tervben, és az is valahol annyira közelinek tűnik. Bár én csak egy-egy pillanatban érzek nagy vágyat még a gyerekre, aztán hirtelen eszembe is jutnak a várható gondok, hogy nem is állunk még rá készen, hogy még alig éltünk kettesben stb., és akkor tényleg nem érzem soknak az 5 évet. Ha nem 25 lennék, akkor még többet várnék, de sajnos ez van, kár, hogy nem előbb találkoztunk a párommal. Nagyon élvezzük kettesben az életet, most tökéletes számunkra minden.

2013. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Minden adott,ezért nem is értem mire várunk még!

Lehet egyszerűen nem akar bántani....

2013. nov. 20. 14:14
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
ha minden adott,akkor nem értem a dolgot. nem magyarázta meg neked,hogy miért kell várni..??
2013. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!