Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyukámat,...

Hogy vegyem rá anyukámat, hogy elengedjen Budapestre színházba kíséret nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon messze lakom a fővárostól,ezért barátnőkkel soha nem engedett még el,eddig mindig csak a bátyám kíséretében mehettem.
2009. nov. 22. 09:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szia!


Miért akarsz kíséret nélkül menni?? Annyi baj lehet belőle...De az a gond hogy hiába írja ezt az ember, ha vki tapasztalatlan , azt fogja hinni, hogy csak savazni tud a másik....

2009. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy a bátyám mostanában nem ér rá arra ,hogy kísérgessen engem,ezért elég ritkán jutok el színházba.
2009. nov. 22. 10:03
 3/17 anonim ***** válasza:
Írd már meg a részleteket: hány éves vagy, kivel mennél, hogy mennél haza, nem tudna-e most is menni a bátyád?
2009. nov. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
18 vagyok,2 barátnőmmel mennénk,de a bátyám csak decemberben ér rá,16 éves korom óta gyakran járok színházba Pestre a bátyámmal,már jól ismerem a város részét,ahol a színház van,anyám főleg az utazástól félt
2009. nov. 22. 10:10
 5/17 anonim ***** válasza:
jesszus... 18 évesen. Egyszerű: felöltözöl és kilépsz a házból, majd felülsz a vonatra/buszra/kocsiba és indulás.
2009. nov. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak:én is így gondolom,de az anyámat nem tudom meggyőzni
2009. nov. 22. 10:30
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

hááát sztem oszd ki jól, had vegye észre magát :D kiabálj :D mondd el hogy nem vagy már kisbaba, nyugodtan elengedhet, pláne hogy nem is diszkóba mész, hanem színházba. Miko akar elengedni? 30 évesen?

Hidd el, most kell lépned, külömben a fejedre nő és semmit se fog megengedni. Még 25 évesen is megszabná, mit tegyél és mit nem.

Szia:

18.L

2009. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
A színházra és a buszra/vonatra ki is adja a pénzt? Vagy talán Te dolgozol meg érte? Jó, oszd ki anyád, de akkor ne sírj, ha majd vissza aztán egyszer nem jöhetsz majd. Vagy közös megegyezés, vagy költözz el és állj a saját lábadra. Majd akkor aztán "osztogasd ki a többieknek".
2009. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem talán azért aggódik, hogy hogyan jönnél haza. Van olyankor buszod, vonatod? Mondjuk én 18 évesen jártam Pestre koncertekre is (200km), igaz, anyám aggódott eleinte, de látta, hogy egy darabban kerülök haza mindig :)Szerintem ennyi idős korban jó is, ha az ember kiéli ezeket a dolgokat, amikor még nincs gyereke, férje, és szabadon jöhet-mehet. Különben mikor akarsz menni színházba? És merre laksz? Én tök elmennék veled, Pesten még úgyse voltam színházban, pedig már régóta szeretnék.

22/L

2009. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szlovákiában lakom,a költségeket nagy részét én állom,van sok spórolt pénzem,tehát ez nem ütközik akadályba,sajnos a hazautazás,ez örökös probléma,pedig csak színházba megyek,nem valami züllött helyre.Pestet imádom.
2009. nov. 22. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!