Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a sógornőmet. Mit...

Gyűlölöm a sógornőmet. Mit tegyek? Felemészt az érzés

Figyelt kérdés
Próbálom megszeretni, de nem tudom, a párom meg rajong érte. Nem tetszik az életvitele és felmérgedek rá, pedig semmi közöm hozzá. Beszólogat bűntelenül, én hülye meg nem védem meg magam. Elkerülni nem tudom. Mit tegyek?
2013. dec. 8. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Kifejtenéd bővebben mi nem tetszik benne, valamint mire/hogyan szólogat be?


Ha jobban ismerteted a helyzetet, könnyebb tanácsot adni, hogy hogy viselkedj az adott helyzetben.

2013. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Kimondtad! Nem véded meg magad.

Miért nem? Jobb ő nálad? A csudát! Ha nem akarsz vele találkozni, ne menj hozzá, ha nálatok van, csináld amihez kedved van. Ha beszól, szólj vissza, sőt! Ha nálatok van és beszól, nyugodtan ajtót lehet mutatni neki.

+beszélj erről a pároddal, mond el részletesen mi a baj, példákkal együtt, mert nem fogja fel másként.

2013. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
46%
Beszélgess el vele,meg a pároddal is.Mondd meg neki,hogy őszintén mit érzel...nincs olyan probléma amit nem lehetne megbeszélni.:)
2013. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

A beszólogatás valóban nagyon kellemetlen tud lenni.


Én csak kapcsolat megszakítást javaslok. Párod attól még nyugodtan foglalkozhat vele.

2013. dec. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha példával érvelek, a párom akkor is őt védi sajnos. Pl. nem tehetsz róla hogy ilyen fehér a bőröd, úgy nézel ki mint aki eltolta a napot...
2013. dec. 8. 14:45
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha ilyen piti beszólásai vannak, röhögd ki. De nyugodtan közölheted vele, hogy a szolis bőr kb. 10 éve nem divat már, és te legalább nem fogsz bőrrákot kapni.


Na de egyébként tényleg, ha ennyire szánalmas, ne idegeld magad rajta, ne foglalkozz vele, ne alacsonyodj le a szintjére. Hogyhogy a párod nem téged véd? Az én férjem eléggé le lenne döbbenve, ha a nővére ilyen banális hülyeségekkel kritizálna.

2013. dec. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
meg úgy egészében irritál, két gyereke van, de diszkóba jár, meg ahogy öltözik, már az is idegesít ha facera képet rak. Kialakult bennem ez, soha senki iránt nem éreztem még igy
2013. dec. 8. 15:19
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Sajnálom, hogy a párod őt védi. Tudom milyen az. Az én exemnek pontosan velem egyidős volt a húga és ő bármit csinált, az jó volt, ő az etalon, más még a bokájáig sem ért fel az ő szemléletében. Még én sem :) Nem egyszer adott hangot ennek. A gyomrom fordult fel már akkor is ettől, hát még így visszagondolva.
2013. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
De jó, akárki válaszol, az mind 0%-ot kap. Ezt vajon a kedves kérdező adta?
2013. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
szerintem a sogornője...
2013. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!