Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tanácstalan vagyok....

Nagyon tanácstalan vagyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején. Általában semmi gond nincs,de néha kiborul a bili és minden kezdődik előről.

Most a férjem kezdte.A lényeg: engem csak a családom érdekel,rájuk hallgatok...

Anyám:a férjem csak kihasznál,majd rájövök,őket utálja...(amikor bekattan ezeket mondja,amikor nem is mond ilyet).

Tehát hallagtom az egyiket és másikat is. Amúgy általában jól elvannak,egymásnak nem szólnak semmit se,csak én hallgatom.

Van egy 10hónapos kisfiam.

Most odáif fajult a dolog hogy,el akarok költözni albérletbe a kisfiammal. Közben építkezünk is,a férjem az ország másik felében dolgozik.


2009. nov. 23. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
érthetőbben is leírhattad volna. Mivel ilyen félmondatokból nem jövünk rá mert nem értjük mi van.
2009. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha te ugy erzed, hogy a ferjed jo hozzad, szeret benneteket a kicsivel egyutt, akkor maradj vele!

A szuleiddel pedig ertesd meg, hogy te ot valasztottad, te ot szereted, es ne engedd, hogy egyfolytaban a ferjedet bantsak szavakkal. Mondd meg a szuleidnek, hogy feleslegesen idegesitenek csak fel tegedet.

Dontsd el, hogy ki fontosabb szamodra. A ferjed vagy a szuleid? Allitsd le a szuleidet szerintem.

2009. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha rendben vagytok a férjeddel(szeretitek egymást,meg minden), akkor miért mennél albérletbe? Ilyen beszólások miatt ne akard elhagyni, akkor inkább költözz vele! Nem azt mondom, hogy szakitsd meg anyuddal a kapcsolatot, de választottál magadnak családot, akiknek az elsőnek kell lenniük benned! Anyudnak lehet véleménye,de ha mindig ugyanez, engedd el a füled mellett:) Vagy van valami oka, hogy ezt mondja? Ha nincs,akkor mi baj?
2009. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szüleidet neked KELL leállítanod, a férjednek igaza van.

Közöld, hogy ő a te párod, őt szereted és ha ezt nem tudják elfogadni, akor téged is el fognak veszíteni, úgyhogy többé egy rossz szó se essen a párodról, mert nem látnak többé téged. És aztán te is és ők is ehhez tartsátok magatokat (menj, ha még egy rosszat szólnak róla).

2009. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha férjeddenek és anyukádnak gondja van azt oldják meg és téged hagyjanak ki belőle.Te úgysem fogod tudni megoldani. Nálunk én és anyósom voltunk így a férjem azt mondta, nekünk van bajunk egymással oldjuk meg.Neki egyikőnkel sincs baja.Megoldottuk hejjel közzel most elvagyunk.Sosem leszünk barátok de ellenségek sem.Felfogtuk ha mi harcolunk egyikőnk veszít,és ezt nem akartuk mármint veszíteni.Ha a férjed szeret és egyébként jól megvagytok akkor mond meg anyukádnak,hogy neked ez így megfelel,és ha csalódsz benne (férjedben)az is a te dolgod lesz.Ne hagyd hogy közétek álljanak mert rámehet a házasságotok.Gondolj bele,hogy a férjednek milyen rossz lehet,hogy messze van és nem tudja megvédeni magát anyukáddal szemben.És elveszítheti a családját,úgy hogy nem tehet semit az ország másik végéről.Remélem jól értelmeztem a gondodat,ha nem akkor elnézést.
2009. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!