Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az apámmal,...

Mit csináljak az apámmal, hogy kicsit megváltozzon?

Figyelt kérdés

Az a helyzet röviden, hogy anyu külföldön dolgozik, én a tesóim meg itthon apuval. Mostanában, mint sok másnak is elég ramaty az anyagi helyzetünk. Sajnos nekem sincs most állásom egy ideje. Nem válogatok, de sajnos semmi munkalehetőség nincs. Ez van. De apám ezt nem érti meg, bár nem is ez a fő probléma.


Állandóan hisztizik, hogy nek soha nincs pénze (ez nem igaz, mert bár sz.r helyzetben vagyunk, csak ritkán van, hogy tényleg nem marad már egy fillérünk se). De ő akkor is nyavajog ha van, mert neki az tetszene, ha anyu is havonta 5-6 százezret hozna haza, meg én is kimennék és én is ugyanígy 5-6 százezret keresnék. És akkor talán jó lenne, ed még erre is azt mondja hogy talán.

Mennyi pénz kell ennek? Én sajna nem tudok kimenni, mert a korom miatt még nem vesznek fel, anyu 2-3 százezer között keres, apu is 100 körül itthon. Vannak adóságaink, és sok a számla, szóval annyira nem sok ez a pénz összeségében, mint ahgy kinéz, anyu keresete el is megy ezekre.

De mások milliószor rosszabb helyzetben vannak.


Ő meg csak fikázódik, meg pofázik, mindig olyan okosnak hiszi magát. Engem is csak basztat állandóan. Gondolhatja, hogy nem direkt nem dolgozom.


Ráadásul már mindenemet eladtam ami az enyém volt. (könyveimet, tv-met, cd-imet, dvd-imet, stb..) És a pénzt nem hülyeségekre költöttem, hanem beszálltam a minennapi dolgokba, de ezt sem értékeli.

Amit így összegyűjtöttem csak egy kicsit költöttem magamra meg a tesóimra, az is csak olyasmi, hogy vettem magunknak 1szer 1szer hamburgert, meg csokit nekik, de nehogy már ezt nem tehetem meg, ha egyszer a dolgaimat amik nekem fontosak voltak eladom.

Ő meg állandóan a hülye sörét veszi, meg a vacak sport újságjait, hasonlókat.

Én próbálok a lehető legkevesebbet enni, nem veszek semmit, nem költök semmire. Ruhát is kb 5-6 éve vettem utoljára.


És akkor a 23 éves hugomnak meg magyarázzam meg, hogy nem vehet az iskolai büfében semmit sose, meg valami újságot.


Mindenkitől sajnál mindent, nem értékel semmit. Néha jól leissza magát, olyankor meg aztán végképp elviselhetetlen, csak szid mindekit, ő persze maga a tökély.

Gondoltam már rá hogy lelépek a fenébe, de attól semmi sem lenne jobb, mert a tetvéreimet nem akarom itt hagyni, nekik ugyanúgy viselni kell az egészet.


Jön a karácsony is, már előre utálom.


2009. nov. 23. 17:47
 1/8 anonim válasza:
21%
És szerinted ezt ki fogja végigolvasni? Nem tudom mi a problámád, de ne az internet előtt kockuló társadalomtól kérd rá a megoldást. Oldd meg magad!
2009. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elírtam a hugom nem 23 éves hanem 13 . :) én vagyok 23.
2009. nov. 23. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
17:53-as! Miért ír egy gyökér érzéketlen szar ember választ?Ha nem tudsz segíteni akkor minek írsz te k...g? Ha?
2009. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát kösz szépen, te meg tudod mit csinálj magaddal.

Elfelejtettem , hogy ide a köcsögök járnak pofázni.


Láttam én már ennél hosszabb szöveget is, és el lehet olvasni, ja bocs, hogy te nem tudsz olvasni, akkor minek jársz ide?

2009. nov. 23. 17:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Második: köszi, örülök, hogy nem csak én gondolom ezt.
2009. nov. 23. 17:57
 6/8 anonim válasza:
33%
Én csak azt mondom hogy nem ide kéne járni segítséget kérni. Főleg ilyen ügyben. Nem is értem minek tesznek fel ilyen kérdéseket. Na mindegy, amúgy nem kell komolyan venni. Most ezért nem kell sírni...
2009. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

az enyém is ugyanilyen, csinálhatsz bármit, vér nem válik vízzé...

sajnálom, hogy ezt kellett hallanod.

2009. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor minek látogatod ezt a kategóriát ha nem bírod elviselni, ha valaki kérdez.


Tudod tapasztalatokat vagy tanácsokat keresek, hátha valaki járt hasonló cipőben. Ezért van az oldal, nem?

2009. nov. 23. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!