Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek magammal? Szeretnék...

Mit tegyek magammal? Szeretnék változtatni a párkapcsolatomban lévő énemmel, nem vagyok így elégedett, úgy érzem megalázom saját magamat.

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy ha összekapunk valamin a pasimmal mindig én keresem, mert félek hogy elveszítem. Nem bírom ki hogy ne hívjam fel, vagy sms, sokszor én kérdezem meg hogy mikor talizunk, 10 esetből 6x-7x én kezdeményezek az ágyban is (aminek ő állítása szerint nagyon örül). Most hétvégén is összekaptunk, és én kezdeményeztem a békülést. Tudom, hogy szeret, jól megvagyunk, de érzem hogy kezd elkényelmesedni a kapcsolatban. Szeretnék nem csak külsőleg, hanem belsőleg is A NŐ lenni a szemében. Oltásokat nem kérek, inkább tippeket, tanácsokat, megerősítést hogy hogyan változtassak ezeken. 23/L 25/F
2009. nov. 23. 18:51
 1/5 anonim válasza:
100%
Talán hagynod kellene, hogy megküzdjön érted. Ha annyira szeret, menni fog, ha meg nem megy, nem is szeretett igazán.
2009. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor törné magát utánad, ha te kevésbé mutatnál irányába ragaszkodást. Általában ez így működik. Minél jobban eltávolodsz, annál inkább próbál majd ő közelebb kerülni hozzád. "húzd meg-ereszd meg".
2009. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen voltam a két leghosszabb együttélésemben. Annyira féltem, hogy elveszítem a páromat, hogy bármilyen helyzetben képes voltam mentséget találni nekik, mindent meg tudtam magyarázni magamnak, és mindig fejet hajtottam a békességért. "De hát annyi jó tulajdonságuk van." mindig ez maradt. Észre sem vettem, hogy mennyire megalázkodtam ezzel előttük. Egy darabig azért ez nagyon tetszik nekik, eleinte meg is köszönik. Ez sajnos félrevezető. De lassan elkényelmesedtek, aztán már őket is bosszantotta, hogy semmivel sem tudnak kiakasztani. És provokálni kezdtek. Szinte akarták, hogy lázadjak végre. És nem tettem. Végül mindkét esetben az lett, hogy ők léptek, mert már nem az voltam, akit annak idején megismertek. És elhagytak. Ők. Mert én még akkor sem tudtam lépni. Egyszerű ez.

Maradj önmagad, vagyis ne félj tőle! Ha valami nem tetszik, akadj ki, közöld vele, mert (ha ezt kultúráltan csinálod persze) jobban fog becsülni érte. Ha szeret. Essen néha pofára, ha megérdemli.

Ha pedig nem tetszene neki, hogy neki is tennie kell érted, és meghátrál, akkor én is azt mondom, hogy nem is szeretett igazán. Akkor rémálom arra gondolni, hogy évekig húznád vele.

Reméljük, nálatok nem ez lesz. Ügyes legyél! És ne engedj a lelki zsarolásnak! Bízz magadban!

2009. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, majd igyekszem!
2009. nov. 24. 18:10
 5/5 anonim válasza:
Nagyon okosan kell ezt kezelni. Kicsit lazabbra kell engedni a kotelet. Gyakran erzem ezt en is. Ilyenkor faj, mert azt erzem en vagyok aki sokkal tobbet tesz a kapcsolatert. Amikor picit elengedem, ezt erzi es elkezd lepni. Ez olyan mint elottem szolo is mondta: huzd meg-ereszd meg. Csak ugyesen!
2009. nov. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!